Пальне дорожчає, але його дефіциту не буде, бо автоцистерни проїжджатимуть кордон поза чергою, - ЛОВА

18:45 3 травня 2022 р.

Фото до новини

В останні дні є черги на автозаправних станціях Львівщини, водії кажуть про дефіцит пального.

Заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко повідомив, що ситуація з пальним стабільна. Здебільшого АЗС Львівщини зараз перепрофілювалися на безготівковий рахунок, тобто продають пальне за талонами. Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

“Юридичні особи працюють за договорами з АЗС, закупляють картки і отримують пальне у потрібній кількості. Об’єкти критичної інфраструктури теж забезпечені пальним повністю.  Щодо фізичних осіб - так, ми спостерігаємо черги, як виникають через те, що водії розраховуються готівкою. Ситуація подібна на ту, яка була  у перші дні повномасштабної війни. Люди побачили черги  і переживають, що пального не буде, насправді це не так»,  – зазначив Юрій Бучко.

Він додав, що вчора спільно з керівником департаменту дорожнього господарства спілкувались з регіональними керівниками і менеджерами заправних станцій і є певні проблеми в логістиці, адже зараз нафтобази перепрофільовуються на поставки з Європи.

“У  зв'язку з бойовими діями порушені прямі поставки пального, зокрема не має поставки з Кременчуцького заводу. Але зараз трейдери напрацьовують механізми постачання з країн Європи і дефіцит, який є на певних АЗС, вирішиться найближчими днями. Окрім того, ЛОВА спільно з Урядом та польськими колегами домовились про проїзд транспортних засобів, які перевозять пальне через кордон, поза чергою”, – додав Юрій Бучко.

А ціни на пальне зросли з кількох причин: зменшення кількості поставок і довший маршрут довезення.

“Ціни на пальне на АЗС регулюються Постановою Уряду, де вказана допустима сума націнки і відповідно кінцева готівкова ціна. Дрібний гурт і гурт регулюють виключно АЗС”, – зазначив заступник голови.

Дефіцит пального: повідомили, коли ліквідують і попередили про подорожчання

Демонтаж рекламних конструкцій на дорогах державного значення Львівщини: причини і наслідки

В Україні знову можна купувати і продавати нерухомість. Але є заборони

Зелена картка: громадянам України, які їдуть за кордон, знову потрібен страховий поліс на авто

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів