Демонтаж рекламних конструкцій на дорогах державного значення Львівщини: причини і наслідки

18:47 2 травня 2022 р.

Фото до новини

Станом на сьогодні на дорогах Львівщини виявили і демонтували 50 незаконних рекламних конструкцій. Демонтовані рекламні носії використають на потреби української армії.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.comДепартамент дорожнього господарства Львівської обласної військової адміністрації скерував листи-попередження власникам рекламних конструкцій щодо необхідності приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства про рекламу і можливості їх демонтажу у випадку виявлених порушень.

“Звертаємо увагу власників рекламних конструкцій на дорогах області, що у зв’язку із вищевикладеним, рекламні конструкції, розміщені без дозвільних документів, з порушенням Типових правил та ДСТУ 3587-97 «Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного утримання», відповідно до Закону України «Про рекламу», підлягають демонтажу”, - зазначили у департаменті.

У зв’язку із введенням в Україні режиму воєнного стану згідно з Указами Президента України та відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» у Львівській області на період дії воєнного стану призупинено розгляд заяв щодо видачі дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Львівської області.

У Львові демонтували 374 рекламні конструкції

Яскраву світлову рекламу у Львові будуть демонтовувати


У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

У Львові хочуть знати, за чий кошт і хто виготовлятиме соціальну рекламу

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів