26-річному львів’янину, який лікувався від онкології, реконструювали ногу

22:23 7 липня 2022 р.

Фото до новини

Хірурги-ортопеди Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (ЗУСДМЦ) провели велику відновно-реконструктивну операцію 26-річному львів’янину, який лікувався від онкології. Втручання виконали спільно з відомим швейцарським онкологом Ульріхом Екснером.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Три роки тому пацієнту довелось видалити частину кістки на нижній кінцівці, яка була уражена пухлиною – саркомою Юїнга. 

«Внаслідок резекції сегмента кістка була трохи вкорочена, що спричинювало незручності молодій людині. Тож сьогодні ми здійснили реконструкцію: встановили два апарати зовнішньої фіксації Stryker, щоб подовжити кістку», - розповів ортопед-травматолог Олександр Щуровський.

Пацієнт живе без рецидивів після лікування в онкологів і почувається добре. А тепер ортопеди-травматологи Центру відновили нормальне функціонування кінцівки, встановивши спеціальну конструкцію швейцарського виробника. Вона практично не заважатиме у повсякденному житті, кажуть лікарі. 

З цією конструкцією треба жити кілька місяців. Щоб її зняти потрібна буде ще одна операція. Проте це не лякає молодого чоловіка, який, до слова, нещодавно став татом. Він уже мріє про той час, коли, завдяки медикам, зможе жити повноцінним життям і не відчувати жодних незручностей.

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів