Дитячий медцентр у Львові прийме у 2022 році вдвічі більше дітей з нирковими захворюваннями

16:04 20 січня 2022 р.

Фото до новини

У 2022 році у Західноукраїнському спеціалізованому медичному дитячому центрі планують і надалі розвивати органну дитячу трансплантацію, яку розпочали минулого року. Також у Центрі планують провести трансплантацію кісткового мозку у дітей.

Про це та загалом про плани Центру на 2022 рік його директор Андрій Синюта розповів пресслужбі ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Станом на сьогодні завершили реконструкцію «Клініки онкології та трансплантації кісткового мозку» та створили перший у західній Україні «Кріобанк», а медичний персонал пройшов відповідне навчання. Все це дає можливість найближчим часом зробити першу операцію. Загалом наші лікарі провели вже дві трансплантації нирки дітям.

Цього року завершимо реконструкцію гемодіалізного підрозділу відділення інтенсивної терапії та анестезії - найбільшого і єдиного у Західній Україні. Наші спеціалісти єдині проводять нирково-замісну терапію шляхом гемо- та перитонеального діалізу для дітей.  У 2022 році ми зможемо прийняти вдвічі більше дітей з нирковими захворюваннями», - зазначив Андрій Синюта.

Одним з головних завдань Центру наступного року є реконструкція лабораторного підрозділу для проведення медико-генетичних досліджень та оновлення матеріально-технічної бази на сучасні високоточне обладнання.

«Західноукраїнський  спеціалізований дитячий медичний центр – це  особлива дитяча лікарня, яка надає допомогу дітям  із онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, а також дітям із рідкісними (орфанними) захворюваннями. Центр щорічно надає допомогу понад 7, 5 тис пацієнтів, а також амбулаторну спеціалізовану консультативну допомогу близько 70 000 пацієнтів. Персонал лікарні безперервно проходить навчання, що дає можливість застосовувати сучасні методики лікування», - наголосив директор Центру.

Минулого року колектив закладу отримав відзнаку Міністерства охорони здоров’я України «За лідерство в трансформації системи охорони здоров’я» як краща  дитяча лікарня України.

Західноукраїнський  спеціалізований дитячий медичний центр - комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради - розташований у Львові на вул. Дністерська, 27. Центр був створений у 1990 році за рішенням Львівської обласної ради 1-го демократичного скликання, і до 2009 року мав назву «Львівська обласна дитяча спеціалізована клінічна лікарня».

8,5 тис школярів у Львові захворіли на грип або подібні захворювання, зокрема й Covid,- перший заступник мера

У Львові понад 2,6 тис дітей вакциновані Comirnaty

Львівській обласній дитячій лікарні подарували сучасне обладнання

Львівська обласна дитяча лікарня також отримає нове обладнання

Львівська міська дитяча лікарня отримала обладнання для лікувальної гіпотермії новонароджених

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів