8,5 тис школярів у Львові захворіли на грип або подібні захворювання, зокрема й Covid,- перший заступник мера

14:24 19 січня 2022 р.

Фото до новини

За останній тиждень медики фіксують значне збільшення динаміки захворюваності на коронавірус. Особливо – серед дітей. Станом на сьогодні близько 8,5 тисяч школярів хворіють на грип або інші схожі захворювання, зокрема й Covid. Майже 2,5 тисячі дітей перебувають на самоізоляції.


Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми фіксуємо за останній тиждень збільшення динаміки підтверджених випадків, зокрема нового штаму. Його особливістю є те, що він дуже швидко передається, а також вражає найбільше за всі попередні штами дітей.

Близько 15% міських ковідних лікарень є заповнені хворими. Якщо проаналізувати показники по дітях, то в «Охматдиті» за останні п’ять днів відсоток заповненості збільшився від 25 до 55. Маємо близько 8,5 тисяч учнів, які мають грип або подібні захворювання, зокрема, і новий штам коронавірусу. Збільшується кількість дітей, які на сомоізоляції – це від 10 до 15%: це учні шкіл, які мають або підтверджений ковід, або грип.

Достатньо багато працівників різних галузей хворіють. Ми також сьогодні на нараді звертали увагу, щоби продумати можливість резерву працівників критично важливих сфер, бо хвиля дуже динамічно поширюється. Цей штам справді легше переноситься, якщо людина вакцинована, а хтось може переносити безсимптомно.

Ми вже наперед прийняли рішення, що відмовилися від загальноміського освячення води, і переформатовуємо всі події, де місто є організатором, для безпечного формату.

За минулу добу близько 40 хворих поступило в міські заклади, 20 були виписані. Тобто ми не бачимо великої динаміки потрапляння в лікарні, але ми фіксуємо дуже велику динаміку захворюваності: люди хворіють, але переносять це легше, як грип. Не всі тестуються, в цьому специфіка свят – ще не всі йшли тестуватися, а вже від завтра ми можемо очікувати ще більшої кількості підтверджених випадків», - прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Львівщина - у числі 8 регіонів, де виявили новий штам коронавірусу

На Львівщині кожне п'яте ПЛР-дослідження - позитивне

Кілька тисяч дітей у Львові хворі на коронавірус, - мер Львова

Омікрон вкрай заразний: госпіталізують пацієнтів, які пройшли повний курс вакцинації, - лікар

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів