Кілька тисяч дітей у Львові хворі на коронавірус, - мер Львова

19:39 18 січня 2022 р.

Фото до новини


Фото: Голос Америки

Новий штам коронавірусу є легшим за попередні, однак він швидко поширюється. Саме тому вдосконалення логістики лікування хворих і робота сімейних лікарів «на випередження» – допоможе не лише швидше одужати і уникнути ускладнень, а й мінімізує навантаження на медичну систему загалом.

Про це сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий наголосив під час zoom-наради з сімейними лікарями й керівниками міських лікарень щодо ситуації зі збільшенням кількості захворілих на коронавірус, інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми маємо достатньо високу динаміку захворюваності, зокрема і серед дітей. Тому я би хотів, щоби ми краще скоординували наші дії. Статистика показує, що у школах через хвороби відсутня приблизно одна тисяча дітей, але я також маю інформацію, що вже кілька тисяч дітей є хворі. Тому нам треба працювати на випередження. На сьогодні є достатньо хороша медикаментозна база, щоби мінімізувати наслідки перебігу захворюваності, але тут важливо вчасно все зробити», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Керівниця центру терапії лікарні швидкої медичної допомоги Марта Сайко та завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець наголосили, що дуже багато залежить від вчасного скерування лікарів і вчасно розпочатого лікування. Самолікування є неефективним і навіть може завдати значної шкоди. Саме тому не варто на початку хвороби призначати сильні ліки, противірусні, антибіотики і гормональну терапію – а треба дотримуватися визначеного протоколу лікування.

«Хворих стало більше, тому просимо, щоби на лікування потрапляли вчасно, а особливо ті люди, які мають обтяжені супутні патології», - додала Марта Сайко.

Відтак, закликали мешканців, при появі перших симптомів недуги – одразу звертатися до своїх сімейних лікарів.

Під час наради також зауважили, що необхідних препаратів для лікування хворих у медичних закладах (зокрема моноклональних антитіл) є достатньо.
Омікрон вкрай заразний: госпіталізують пацієнтів, які пройшли повний курс вакцинації, - лікар

На Львівщині 17 січня кожен десятий одержав бустерну дозу вакцини від коронавірусу

На Львівщині і в Києві виявили найбільше нових інфікованих коронавірусом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів