У Львові збиратимуть кошти на ліки дітям просто неба

09:00 2 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 2 вересня, у сквері «На валах» навпроти Львівської ОДА відбудеться Благодійна фотовиставка просто неба «На прищепках».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Тематика світлин – «Я люблю Україну». Для участі у благодійній фотосушкціпотрібно роздрукувати власні фото (формат не менше 15х21), об`єднані згаданою тематикою, й прийти та розвісити їх на мотузках у сквері. На звороті бажано залишати коротку інформацію про автора чи кадр, аби покупець  при потребі міг сконтактувати з фотографом».

«Можна також просто прийти та придбати «На прищепках» ті світлини, які сподобались найбільше за добровільну пожертву (від 15 гривень фото). Спеціально для цього буде облаштовано кілька скриньок, куди відвідувачі зможуть покласти кошти за зняті з мотузків світлини», – доповнили в облдержадміністрації.

«Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю ліків для паліативних діток, якими опікується ГО «З любов`ю у серці». По завершенню фотовиставки буде оприлюднено звіт. Прийти та розвісити свої світлини чи придбати кадри, які найбільше впали в око, можна упродовж дня з 12:00 до 19:00. Минулого року на заході спільними зусиллями вдалось зібрати 8400 гривень, які передали на потреби Мобільного дитячого хоспісу при ЗУСДМЦ», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу