Купуй красу заради ЗСУ: львів'ян запрошують на доброчинний розпродаж Tlum&Kram

14:39 22 листопада 2022 р.

Фото до новини

Цієї неділі, 27 листопада, о 12:00 у «Пороховій вежі» (вул. Підвальна, 4) відбудеться вже дев'ятий благодійний ярмарок Tlum&Kram.

Натхненні результатами попередніх заходів, організаторки продовжують серію подій під гаслом «Купуй красу заради ЗСУ!». Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За підсумками восьми літніх ярмарків, вдалось зібрати понад пів мільйона гривень. Кошти скерували на закупівлю обладнання для військових. Засновниці ставлять перед собою мету зібрати мільйон гривень до кінця року. 

«Ми вражені, наскільки затребувані зараз такі заходи. Це маленька перемога для кожного причетного: крамарі мають змогу попрацювати в такий непевний час, відвідувачі – набути унікальну річ, а у підсумку всі ми разом підтримуємо наших захисників і захисниць. Частина коштів із входу та покупок йдуть у волонтерські організації, фахівці яких закуповують та передають на передову найбільш затребуване оснащення», – зазначає Дара Бурко, організаторка заходів.

На ярмарку можна буде придбати вінтажні прикраси та вбрання, предмети інтер’єру, декор, посуд, свічники, книги, листівки та багато іншого.

Вхід – за символічну плату – будь-яка сума.

Детальніше – на сторінці події у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/901001467524845/.

Більше інформації: Дара Бурко, +380 (67) 373 70 43 (Telegram, Viber).

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

Львівський Різдвяний ярмарок цього року поїде до Варшави

У Львові закрили фермерський ярмарок

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів