На Львівщині арештовані корпоративні права трьох приватних підприємств з російськими власниками

13:37 10 серпня 2022 р.

Фото до новини

Їхні назви правоохоронці публічно чомусь не називають. Відомо лише, що серед власників - громадянка РФ.

Суд задовольнив клопотання прокурорів Львівської обласної прокуратури про накладення арешту на корпоративні права підприємств, засновниками яких є громадяни РФ, на загальну суму понад 35 млн грн. Арештовані корпоративні права передано для управління до АРМА.

Про це повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.com.

Йдеться про три приватні підприємства, які опосередковано сприяють військовій агресії РФ проти України та засновниками або бенефіціарами яких є громадяни або юридичні особи РФ.

Це компанії у Львові та області з різних галузей, виробничо-фінансова діяльність яких була одним з компонентів фінансування військової агресії РФ стосовно України. Так, зокрема, встановлено факти ухилення службовими особами підприємства з виготовлення меблевої продукції упродовж 2020 року від сплати податків на суму понад 8 млн грн. За цим фактом вже накладено арешт на частку капіталу цього підприємства і у державне управління перейдуть фінансові активи вартістю понад 32,8 млн грн. Крім того, отримано відомості, які можуть свідчити про те, що грошові кошти, отримані від діяльності щодо проектування в сфері енергетики, перераховувалися за ланцюгом фінансових операцій в РФ.

Також суд задовольнив клопотання прокурорів обласної прокуратури про накладення арешту на об’єкти нерухомого майна на загальну суму понад 35,3 млн грн.

Досудове розслідування у 3 кримінальних провадженнях за фактами шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах, легалізації майна, отриманого злочинним шляхом, ухилення від сплати податків і службового підроблення  (ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 209, ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України) здійснюється за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури слідчими ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України і Управління СБ України у Львівській області.

Зі свого боку УСБУ у Львівській області повідомило, що передає в АРМА партію арештованого російського майна вартістю понад 30 млн гривень.
 
"Спецслужба Львівщини заблокувала схему проведення фіктивного відчуження корпоративних прав підприємства бенефіціаром якого є громадянка рф. За матеріалами СБУ вже накладено арешт на частку капіталу, яка наразі готується для передачі в Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів", йдеться у повідомленні на ту ж тему. 
 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів