Де на Львівщині не можна літати дронам, - СБУ

18:44 12 січня 2022 р.

Фото до новини

Останнім часом на території Львівської області почастішали випадки незаконних запусків та польотів безпілотних літальних апаратів (дронів).

Йдеться про польоти над об’єктами Міністерства оборони України, критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення. За інформацією управління Служби безпеки України у Львівській області, це певним чином порушує вимоги пунктів 4, 5 Розділу II «Регулювання використання повітряного простору» спільного наказу Державної авіаційної  служби України та Міністерства оборони «Про затвердження Авіаційних правил України щодо використання повітряного простору» №430/210.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Об’єкти критичної інфраструктури це ті об’єкти (чи їх частини), які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам.

До об’єктів критичної інфраструктури можуть бути віднесені підприємства, установи та організації незалежно від форми власності

1. надають послуги в галузях енергетики, хімічної промисловості, транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах;

2. надають послуги у сферах життєзабезпечення населення, зокрема, у сферах централізованого водопостачання, водовідведення, постачання електричної енергії і газу, виробництва продуктів харчування, сільського господарства, охорони здоров’я;

3. є комунальними, аварійними та рятувальними службами, службами екстреної допомоги населенню;

4. включені до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави;

5. є об’єктами потенційно небезпечних технологій і виробництв.

Тобто це всі ті структури державної, комунальної чи приватної форми власності, бездіяльність яких призведе до суттєвих втрат для життєдіяльності країни.

Тож, аби забезпечити антитерористичний чи протидиверсійний захист цих об’єктів, власникам безпілотних літальних апаратів рекомендують утриматися від використання таких засобів поблизу об’єктів Міністерства оборони України, критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення.

Львівські прикордонники нагадали про обмеження використання літальних апаратів

Курсантів львівської військової академії навчають застосовувати безпілотник

Дрон вистежив на кордоні турків, які йшли в Польщу нелегально (відео)

СБУ просить повідомляти про підозрілих осіб і транспортні засоби за номером 0 800 501 4

У Львові навчатимуть школярів керувати безпілотниками

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів