За податки львів'ян одягають військовиків у зимову форму: на черзі - рукавиці і термобілизна

11:00 23 листопада 2022 р.

Фото до новини

Від 24 лютого захисники отримали від Львова допомоги на 120 мільйонів гривень.

Сьогодні Львівська мерія, завдяки податкам містян, передала ще одну партію зимової форми 125-тій бригаді територіальної оборони та 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. 

Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко, пише Dailylviv.com.

Зокрема, для 125-ї бригади територіальної оборони Львова передали другу партію зимової форми. Особовий склад повністю забезпечили шапками, бафами, більшою частиною термобілизни. Також передали першу партію зимового взуття та очікують на поставку всієї партії зимових рукавиць.

Водночас для 24-ї окремої механізованої бригада імені короля Данила передали 700 комплектів форми і очікують на 700 комплектів термобілизни.

Військова форма придбана в межах загальноміської програми підтримки військових, ініційованої міським головою, секретарем і головами фракцій Львівської міської ради.

Нагадаємо, від 24 лютого з податків львів'ян захисники отримали допомоги на 120 мільйонів гривень. Гроші з місцевого бюджету скерували на обороноздатність та підтримку львівських військових. Це пошиття форми, закупівля генераторів резервного живлення, засобів звʼязку, бронежилетів, технічного та операційного забезпечення, пального тощо.

Купуй красу заради ЗСУ: львів'ян запрошують на доброчинний розпродаж Tlum&Kram

500 тис грн на екскаватор для ЗСУ: ярмарок у Стрию зібрав кошти

Резніков показав бронезахист українського виробництва для ЗСУ

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів