Резніков показав бронезахист українського виробництва для ЗСУ

13:12 18 листопада 2022 р.

Фото до новини

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що Україна вдосконалює логістику за домопогою натівської програми Logfas і сформувало запас бронежилетів і шоломів

Про це написав у Фейсбук Міністр оборони Олексій Резніков, пише Dailylviv.com.

"Станом на 17 листопада 2022 року Міністерство оборони не тільки забезпечило поточні потреби Збройних сил, але й сформувало і вже пару місяців підтримує для армії резерв у вигляді понад 200 тис. бронежилетів і понад 100 тис. шоломів

Ми вдосконалюємо логістику, у тому числі – через впровадження натівської програми Logfas.

Ми детально пояснюємо логіку наших дій партнерам і будуємо систему проектів підтримки на середній та довгий терміни. Це залучає економічний потенціал вільного світу на користь України. Росія на цьому полі програє".

 За його словами, резерв потреб ЗСУ буде поступово зростати відповідно до запитів.

Взимку 2022 року українські виробники бронежилетів були спроможні виготовити 3-5 тис. одиниць броні на місяць. Що абсолютно не відповідало запитам військових.

Весною Міноборони зробило багато, щоб українські виробники бронезахисту змогли зберегти і наростити виробничі потужності.

 "Наступного року Україна буде здатна самостійно забезпечити усі потреби сил оборони у бронежилетах та шоломах. Імпорт за необхідності може стати точковим доповненням.

На столі переді мною - екземпляри шоломів і бронежилетів українського виробництва, які відповідають 4 та 6 класу захисту за стандартами НАТО.

Підкреслюю. Те, що ви бачите – не імпортовано і далі зібрано-зшито. А вироблено. Від сталевих і керамічних плит до тканини, фурнітури, спеціальних ниток тощо", - зазначив Резніков. 

Міністр повідомив, що наразі в Україні відсутня можливість виробляти тільки один специфічний компонент, оскільки немає відповідних технологій у хімічній промисловості.

Наразі також тестується бронежилет 6 класу захисту з керамічними плитами і низкою новацій, які знижують навантаження на спину і дозволяють одним рухом швидко скинути захист.

Резніков зазначив, що під час активної фази війни Україна де-факто стала незалежною в одному з важливих елементів забезпечення захисників.

 "Ми намагаємось застосовувати подібну стратегію скрізь, де це обґрунтовано. Щоб Україна максимально спиралася на свій потенціал і розвивала його. У першу чергу – у процесі забезпечення озброєнням та військовою технікою.

Зокрема, Міноборони ініціювало та забезпечило ухвалення рішення Уряду, яке значно спростило процес випробування та прийняття зразків на озброєння чи постачання.

Наступним кроком буде перегляд усіх існуючих ДКРів (дослідно-конструкторських розробок), щоб залишити фінансування тільки тих, які дійсно зорієнтовані на результат. А також зміна підходу до реалізації ДКР", - розповів міністр

Попереду, за словами Резнікова, дуже непростий період: "Ворог вдається до терору, щоб спричинити гуманітарну кризу. Але баланс вже змінився. Росія приречена на поразку. Україна обов’язково переможе. Працюємо над тим, щоб світ сприйняв українське бачення перемоги, і вона настала якомога швидше".

У Львові запустили серійне виробництво дитячих бронежилетів та шоломів

На Львівщині за підроблені пластини для бронежилетів шахрай сяде у в'язницю

Діти у Жидачеві зібрали кошти на два бронежилети: як це роблять

У Львові вкрали бронежилети на півмільйона гривень (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів