Бійці 24-ї бригади зі Львівщини завдали втрат окупантам

17:15 27 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/zaliznabrygada

Військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила з Яворова на Львівщині успішно відбили атаку диверсійно-розвідувальної групи ворога.

У прес-службі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила з Яворова на Львівщині повідомили в середу, 27 березня: «На місці загибелі старшого бойового медика Королівської бригади Володимира Маркевича під селищем Новомихайлівка побував командувач Операція об'єднаних сил Сергій Наєв та командир бригади Валерій Гудзь. Майже у той самий час на сусідніх позиціях зав`язався запеклий бій із диверсійно-розвідувальною групою ворога. Атаку противника було успішно відбито. З втратами для бойовиків».

«Противник поніс втрати безповоротні та санітарні. Зброя була захоплена нашими військовослужбовцями. Бійці, які приймали участь в цьому бою вже представлені до державних нагород», – зазначив командир 24-ї бригади.

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу