Виробникам органічної продукції на Львівщині відшкодують вартість сертифікації

11:21 24 грудня 2021 р.

Фото до новини

А органам місцевого самоврядування нададуть кошти на заходи з поліпшення громадських пасовищ та проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Депутати Львівської обласної ради затвердили зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки під час засідання, яке відбулося 23 грудня. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

«У 2022 році на підтримку аграрного сектору Львівської області виділено 20,7 млн.грн. Увесь цей бюджет департамент буде спрямовувати на підтримку мікро- та малого аграрного бізнесу регіону. Оновлена програма повністю відповідає завданням стратегії розвитку Львівської області», - каже Віталій Загайний, заступник голови Львівської ОДА.

Усі зміни програми відповідають запитам суб'єктів господарювання та громад, які надходили до департаменту впродовж цього року.

«Бюджет програми є порівняно невеликим, але ми спробували охопити напрями, які в сегменті мікро- та малого аграрного бізнесу мають найбільший потенціал розвитку для розкриття якого потрібна фінансова підтримка», - прокоментувала директорка Департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Тетяна Гетьман.

Оновлена програма має 6 напрямів підтримки, серед яких:

1. Компенсація відсотків за залученими кредитами та відсотків (комісії) за супроводженням договорів фінансового лізингу

Надання пільгових кредитів на зворотній основі.

На реалізацію бізнес-планів під 5% річних;

Для відновлення втрат від наслідків надзвичайних ситуацій на безоплатній основі.

Кредити для суб'єктів господарювання, засновниками яких є учасники АТО (ООС) надаватимуться у 2022 році на безоплатній основі

2. Для СФГ (без набуття статусу юридичної особи) та сільськогосподарських кооперативів: часткове відшкодування вартості основних засобів та придбання поголів’я ВРХ.

3. Для господарств, які спеціалізуються на вирощуванні ягід та овочів: часткове відшкодування вартості тепличних конструкцій, тунелів та обладнання до них.

4. Для суб'єктів господарювання у галузі рибництва: часткове відшкодування вартості рибопосадкового матеріалу та дотація на площу зариблених об’єктів.

5. Для виробників нішевих культур: часткове відшкодування вартості придбаного високорепродуктивного насіння, витрат за придбані мікробіологічні ЗЗР, а виробникам органічної продукції відшкодування вартості сертифікації.

6. Органам місцевого самоврядування: субвенція на заходи з поліпшення громадських пасовищ та проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.Дату відкриття прийому заявок департамент АПР оголосить вже у січні 2022 року.

24 млн грн компенсацій отримають садівники на Львівщині. Найбільше - за будівництво холодильників

Аграрії на Львівщині отримають фінансову підтримку

Безповоротна фіндопомога не більше 300 тис грн: зміни до програми підтримки сільського господарства на Львівщині

Сільгоспкооператив на Львівщині може отримати 200 тис грн

24 млн грн компенсацій отримають садівники на Львівщині. Найбільше - за будівництво холодильників

Від 500 тис грн допомоги фермерам, які постраждали через негоду: у ЛОР пропонують нову програму

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів