Сільгоспкооператив на Львівщині може отримати 200 тис грн

09:53 6 лютого 2021 р.

Торік для підтримки діяльності сільськогосподарських кооперативів освоїли 191,1 тисяч гривень. Кошти надали як відшкодування за придбане обладнання визначення якості молока і обладнання для зберігання та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

«Розуміємо, що за умови належної фінансової підтримки можливе розв'язання проблем з формуванням матеріальної бази сільськогосподарських кооперативів, що в подальшому сприятиме розвитку структурної мережі таких кооперативів. Адже селянські чи невеликі фермерські господарства, об'єднані у кооператив, мають можливість збуту своєї продукції за ринковою ціною, створення ланцюжків доданої вартості, та отримання кращого прибутку від своєї діяльності», - зазначила керівник департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Кооператив може отримати фінансову підтримку з обласного бюджету у 2021 році у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів у розмірі до 70% від їхньої вартості, але не більше ніж 200 тисяч гривень для одного кооперативу.  У випадку, якщо с/г кооператив зареєстрований як платник ПДВ, то вартість техніки та обладнання відшкодовується без урахування податку на додану вартість.

«Підтримка діючих і новостворених кооперативів також передбачена Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки. Проект пройшов погодження профільною та бюджетною комісіями. Тепер на черзі затвердження  сесією обласної ради, яка відбудеться 16 лютого. За напрямом відшкодування для кооперативів передбачено фінансовий ресурс в розмірі 1,5 млн грн», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Для інформування громадськості департамент агропромислового розвитку запроваджує цикл інформаційних заходів за тематикою: «Сільськогосподарська кооперація – пріоритет для громади, вигода для селян». Учасники цих заходів отримають вичерпну інформацію щодо правових, організаційних, економічних та соціальних основ функціонування сільськогосподарської кооперації, особливості утворення і діяльності сільськогосподарських кооперативів, їх об’єднань.

dailylviv.com

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу