В італійському П'ємонті продають хліб і борошно зі зерна, що виросло у Львівській області

15:04 21 березня 2023 р.

Фото до новини

У магазинах італійського регіону П'ємонт можна придбати хліб та борошно, яке виготовили зі зерна, що виросло у Львівській області.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

За його словами, це стало можливим завдяки проєкту «Хліб для миру в Україні». Таку співпрацю з італійським соціальним кооперативом Pausa Café Львівська ОВА розпочала ще у квітні 2022 року.

Кооператив закупив близько 44 тонн зерна пшениці та 3,5 тонни жита, яке експортували в Італію, переробили та продають у місцевих магазинах. З кожної проданої одиниці продукції 30 євроцентів скеровують на насіння для українських фермерів.

Завдяки цій співпраці вже у жовтні 2022 року 72 малі фермерські господарства та сімейні фермери Львівщини отримали 28 тонн насіння озимої пшениці та 2,5 тонни насіння суміші трав.

"Також італійський кооператив дбає про наших вимушених переселенців: у лютому цього року почали закуповувати в сімейних та малих фермерських господарств Львівщини джеми, соки, яблука, мед, печиво, сир, яйця, м'ясні та ковбасні вироби. На це виділили понад 200 тисяч євро. Гуманітарну допомогу передадуть у прихистки, де проживають ВПО. 

Зустрівся з представниками Pausa Café, щоб подякувати за важливий спільний проєкт, який допомагає підтримати наших фермерів та людей у біді. Дякуємо усім італійцям, які смакуючи українською продукцією, допомагають нашому народу",- наголосив Козицький.

Рух 218 суден, які беруть участь у Зерновій ініціативі, заблокований – Міністерство інфраструктури

З українських портів вийшли 12 суден, попри відмову росії від зернової угоди

Путін хоче змінити маршрут вивезення зерна з України. Буде радитись з Ердоганом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини