У центрі Львова спорудять вбиральню за 5 млн грн: користування - до 15 хвилин

10:47 21 жовтня 2022 р.

Фото до новини

На проспекті Свободи у Львові встановлять вбиральню за 4,9 млн грн. Тендери проводили з минулого року. Торги двічі відміняли, але цьогоріч у жовтні обрали переможця і готуються підписати договір.

Це відомо із порталу закупівель Prozorro, інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

28 вересня «Львівводоканал» оголосив вже третю закупівлю на встановлення вбиральні у центрі міста. До цього двічі торги скасовували: у листопаді 2021-го та лютому 2022-го. Перший тендер не відбувся, бо прийшов тільки один учасник. Наступного разу переможця обрали, але через воєнний стан скасовували закупівлю.

13 жовтня, судячи із Prozorro, переможцем кваліфікували ту ж фірму, що й минулого року – ТОВ «СБІ Груп» з Дніпра, власником якої є Дмитро Кузуб. Певну роботу буде виконувати й субпідрядник переможця -  виробничо-комерційне підприємство «Укрпромзабезпечення» міського громадського об’єднання інвалідів Дніпропетровська «Творчість». 

Порівняно з двома невдалими закупівлями, остання має нижчу очікувану вартість: 4,9 млн грн проти 5,2 млн грн.  Судячи із документів, цьогоріч з технічного завдання проєкту прибрали облаштування зовнішніх електричних мереж. Вочевидь, таким чином зменшили вартість закупівлі. 

На аукціон прийшло три учасники. Окрім переможця, участь взяли ТОВ «Сервіс столиця інновейшин» (Київ) та ТОВ «Стройконтракт» (Дніпро). Запропоновані ціни учасники під час аукціону не знижували. 

ТОВ «СБІ Груп» брало участь у 5 закупівлях, це перша їхня перемога. Всі інші торги за участі фірми скасовували. Втім переможець показав, як досвід роботи, договір із дніпровською фірмою «Автомагістраль 2016». Останній «СБІ Груп» «капітально ремонтувало елементи благоустрою» у 2020-му на 11,2 млн грн. Замовник залишився «без претензій». 

Судячи з пропозиції, розміри вбиральні у Львові повинні бути не більше 2,4 метри завширшки, 6,4 – завдовжки та 2,8 – заввишки. Планують, що там буде три кабінки: дві звичайні та одна – для людей з інвалідністю або батьків з немовлятами. 

Фасад мають поставити з гартованого скла. У вбиральнях облаштують автоматичне подання мила та води, встановлять сушарку для рук, вентиляцію та підігрів повітря, сповивальний столик для немовлят, поручні для маломобільних людей, санітайзер, автоматичне миття підлоги та кришки унітазу після кожного відвідування.

Платити за користування вбиральнею можна буде карткою. Окрім цього, замовник зазначив, що споруда повинна мати певні особливості для безпеки відвідувачів, а саме: наявність кнопки виклику допомоги, автоматичні двері, таймер користування туалетом до 15 хвилин, датчик присутності відвідувача в кабіні.

З додаткового обладнання вбиральні вказали: світлове табло або екран індикації «вільно/зайнято», освіжувач повітря, вішак для одягу, ударостійке дзеркало, підлога з антиковзанням, підігрів підлоги та порогу, вивіска з підсвіткою у нічний час та зовнішнє відеоспостереження. 

Попередньо вбиральню планують побудувати до кінця 2022 року. 

Садовий робить подвірні обходи: перевіряє готовність до зими

Піч - за 4 години: у Садового показали, як облаштувати пункт обігріву в укриттях (відео)

Не лише дрова: у Львові повідомили про розподіл обов'язків між владою і мешканцями до зими

Мер Львова розповів, як місто готується до зими під час війни (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів