На Львівщині заощадили завдяки «ProZorro» понад мільярд бюджетних гривень

11:48 29 серпня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили: «За перше півріччя 2017 року економія бюджетних коштів від застосування електронної системи закупівель «ProZorro» склала понад один мільярда 106 мільйонів гривень, у тому числі один мільярда 36 мільйонів гривень від проведених тендерних процедур, а 70 мільйонів гривень – від допорогових закупівель».

Про це повідомили сьогодні, 29 серпня, у Львівській ОДА, де також поінформували: «Результат економії у допорогових закупівлях досягнули завдяки дорученню голови облдержадміністрації №53 від 1 червня 2016 року, яким зобов’язано розпорядників бюджетних коштів здійснювати закупівлі  товарів і послуг від 10 тисяч до 200 тисяч гривень через електронну систему закупівель «ProZorro».
В облдержадміністрації також визнали: «Однак, за підсумками півріччя мають місце і закупівлі, які не відбулися або були скасовані замовниками. Найбільше закупівель скасували розпорядники бюджетних коштів, які підпорядковані Львівській міській раді – 41 тендер на суму понад 202,9 млн. гривень. Це третина всіх відмінених закупівель і становить більше половини очікуваної вартості всіх відмінених процедур».
Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів пояснив: «Є дві причини таких скасувань. По-перше, некомпетентність замовників, яка призвела до технічних помилок та порушення порядку проведення процедури закупівлі, а по-друге, можна припустити і те, що інколи замовники свідомо скасовують закупівлі, коли бачать, що перемагає той, хто не треба. У випадку з Львівською міською радою, коли йдеться про 41 скасований тендер на 202,9 млн. гривень – я у випадковості не вірю».
Про це повідомили сьогодні, 29 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу