У Львові відремонтують світлофор за понад пів мільйона гривень

14:00 1 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Прийняті 1 жовтня викокомом Львівської міськради зміни до бюджету Львівської МТГ будуть винесені на розгляд сесії Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про зміни до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади» та «Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік». Прийняті зміни будуть винесені на розгляд сесії Львівської міської ради.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Пропонуємо внести зміни до загального фонду бюджету. Зокрема збільшити кошти департаменту міської агломерації на 500 тис грн для придбання предметів, матеріалів та оплату послуг, і юридичному департаменту збільшити видатки на виконання рішення судів на 150 тис грн, за рахунок зменшення видатків на виконання програм, затверджених ЛМР.

Пропонуємо схвалити зміни, які будуть винесені на розгляд депутатських комісій, а потім і сесії ЛМР. 

А саме:

управлінню спорту схвалити збільшення видатків на 7,7 млн грн, за рахунок видатків на коригування міжбюджетних трансфертів;

департаменту адміністративних послуг схвалити видатки на 389,7 тис грн для оплати послуг охорони громадського порядку в ЦНАПах, за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку управління безпеки міста;

управлінню адміністративних послуг схвалити збільшення видатків на суму 267 тис грн на оплату послуг;

департаменту міської агломерації збільшити видатки на оплату праці та нарахування на суму 1 млн 834 тис грн, у зв’язку із заповненням вакантних посад;

департаменту житлового господарства та інфраструктури збільшити видатки бюджету розвитку на 407,2 тис грн на влаштування тренувально-вигульних майданчиків для собак, за рахунок зменшення видатків по інших стрічках», - доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Також буде виділено з резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади кошти в сумі 538 000,00 грн для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт світлофорного об’єкта на перехресті вул. А. Мельника – вул. Генерала Т. Чупринки.

І відповідно до пропозицій головних розпорядників коштів виконавчий комітет підтримав рішення «Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік»

Бюджет Львова збагатився на 17 населених пунктів і 165 працівників-управлінців

Львівська тергромада житиме у 2021 році на 11 млрд грн: прийняли бюджет

Шість райадміністрацій Львова з'їдають з міського бюджету майже на 9 млн грн більше зарплати, ніж виконком ЛМР

У мерії Львова є 75 млн грн на 8 великих та 100 малих громадських проєктів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів