Управління безпеки міста скасувало на два тижні 42 перепустки в центр Львова

12:00 3 липня 2017 р.

Начальник управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль запевнив: «Через два тижні перепустки буде відновлено».

Начальник управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль повідомив сьогодні, 3 липня: «Минулого тижня ми скасували 42 перепустки мешканцям для заїзду в пішохідну зону міста через вчинені ними порушення правил паркування, зокрема паркування в заборонених місця. Через два тижні перепустки буде відновлено».

Про це поінформували сьогодні, 3 липня, у Львівській міськраді, де також нагадали: згідно з рішенням виконавчого комітету ЛМР, з 1 серпня 2016 року був змінений порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста та старі перепустки синього кольору замінили на нові – червоного, жовтого та зеленого кольорів, залежно від категорії транспорту. Зелені перепустки отримували мешканці». «Право в’їзду, стоянки та паркування у спеціально відведених для цього місцях на територію пішохідної зони надається мешканцям, які проживають та зареєстровані на території пішохідної зони, а також власникам житлових приміщень, які знаходяться на території пішохідної зони, іншому члену подружжя, який має власний автомобіль, за наявності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія, а також за умови оформлення дозволу. Для мешканців заїзд упродовж цілої доби залишається безкоштовним», – повідомили також сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу