Департамент житлового господарства і інфраструктури Львівської міськради очолив Віктор Пушкарьов

14:50 10 листопада 2014 р.

  • 0
  • 4269


Фото: lviv24.at.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 10 листопада, міський голова представить колективу департаменту житлового господарства та інфраструктури нового керівника.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР очолив Віктор Пушкарьов. У повідомленні також цитують міського голову Львова Андрія Садового, який розповів:

«Сьогодні я представляю департаменту житлового господарства та інфраструктури нового керівника. Це Віктор Пушкарьов, який до того часу керував підприємством «Залізничнетеплоенерго». Відбувся конкурс, він подав документи, у цьому конкурсі переміг, пройшов усі процедури погодження. Від завтрашнього дня він обійме посаду керівника департаменту». 

У прес-службі міської ради також повідомили, що о призначення на нову посаду Віктор Пушкарьов працював керівником ЛКП «Залізничнетеплоенерго», а перед тим –заступником директора з автоматизації, обліку і інновацій ЛМКП «Львівтеплоенерго», директором з виробництва ВАТ «Жидачівський ЦПК», директором паперово-картонного виробництва бурого потоку та директором, майстром зміни паперової фабрики №1, електрогазозварювальником цього ж підприємства. За освітою Віктор Пушкарьов – інженер-хімік-технолог, закінчив НТУУ «Київська політехніка».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:45 23 жовтня 2019 р.

Національний банк зміцнив гривню на 13 копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 24,9752 гривні за долар (у вівторок – 24,9752) та 27,6521 – за євро (напередодні – 27,9047).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 354

18:00 22 жовтня 2019 р.

Уряд збільшив плату за компослуги для отримувачів субсидій

Кабінет міністрів збільшив розмір базової норми плати за житлово-комунальні послуги для отримувачів субсидій з 15% до 20% із середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 738