У Львові набирають на роботу інспекторів з паркування

15:31 13 березня 2022 р.

Фото до новини

Управління безпеки міста інформує, що від завтра, 14 березня, у Львові відновлюють набір на посади інспекторів з паркування. Також мешканцям та гостям міста нагадують про важливість дотримання правил паркування, у тому числі, в період воєнного стану. Робота інспекторів з паркування тепер організована щоденно і цілодобово, припарковані з порушеннями автомобілі евакуйовують.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Інспектор з паркування – це посадова особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій, отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету, і якій надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статті 122, частинами першою і другою статті 152-1 КУпАП.

Нагадаємо, що інспектори з паркування тепер працюють щоденно і цілодобово. Учора спільно з контролерами ЛКП «Львівавтодор» та дільницею евакуації транспортних засобів ЛКП «Львівелектротранс» відбувся рейд у зв'язку із масовими порушеннями правил дорожнього руху при паркуванні автомобілів львів'янами та гостями міста. У результаті рейду виявлено понад 500 випадків порушень вимог ПДР, виписано 510 повідомлень про вчинення адміністративних правопорушень на суму 255 тис. грн, евакуйовано 9 автомобілів.

«Інформуємо, що така робота проводитиметься щоденно і цілодобово! Просимо мешканців та гостей міста дотримуватися правил паркування та здійснювати паркування транспорту у відведених для цього місцях. Пам'ятайте, що дія правил дорожнього руху на час воєнного стану не скасовувалася! Ставтеся із повагою та розумінням до інших учасників дорожнього руху та до роботи інспекторів з паркування», - зазначили в управлінні безпеки міста.

Управління безпеки міста просить не залишати автомобілі у непризначених для зупинки/стоянки місцях, які заважають проїзду спецтранспорту, військових, волонтерів та евакуаційних автобусів, а також максимально утриматися від в'їзду в центральну частину міста.

Залізничний вокзал у Львові закрили для приватного автотранспорту і таксі

Евакуація автомобілів від вокзалу: 40 великих автобусів циклічно вивозять людей

У Львові з перехрестя вулиць Городоцька-Чернівецька забрали покинуті автомобілі

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів