Залізничний вокзал у Львові закрили для приватного автотранспорту і таксі

16:28 6 березня 2022 р.

Фото до новини

Відкритим залишається в’їзд тільки для громадського транспорту, спецтранспорту, військових, волонтерів та евакуаційних автобусів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.comЯк зазначив начальник управління безпеки ЛМР Максим Смілевський, в’їзд на головний залізничний вокзал закритий для приватного автотранспорту, зокрема і для служб таксі. 

Відкритим залишається в’їзд тільки для громадського транспорту, спецтранспорту, військових, волонтерів та евакуаційних автобусів.

«Прошу водіїв врахувати це при русі вулицею Городоцькою, не залишати тут свої авто і не створювати заторів. Найближчі парковки – на території ТЦ «Скриня», пл. Липнева, на вулицях Тобілевича, Федьковича, Горської, а також паркінги біля приміського вокзалу», - зазначив Максим Смілевський.

Також він уточнив, що зараз у співпраці з ЛКП «Львівавтодор», управлінням патрульної поліції та компанією «Онур» на вул. Городоцькій облаштовують виокремлену смугу руху для громадського та спецтранспорту. «Наразі така лінія діє на ділянці від перетину з вул. Чернівецькою до входу на Приміський ринок, а надалі її облаштують до приміського вокзалу.

«У цій локації посилено працюють інспектори з паркування, 5 екіпажів поліції, евакуатори. Так, сьогодні евакуювали сім машин, а ще сімох власників авто оштрафували», - додав Максим Смілевський.

Евакуація автомобілів від вокзалу: 40 великих автобусів циклічно вивозять людей

Черги перед пунктами пропуску з сусідніми державами на виїзд з України

До Польщі почне надходити систематична організована допомога з усього світу

У Львові з перехрестя вулиць Городоцька-Чернівецька забрали покинуті автомобілі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів