Трубопровід з Ягодина до Гданська

10:06 9 вересня 2022 р.

Фото до новини

600 км довжиною та потужністю в 2 млн тонн на рік – попередні технічні характеристики українсько-польського проекту з будівництва трубопроводу для транспортування рослинної олії.

Про деталі підписаного на днях меморандуму з Польщею щодо реалізації цього проекту розповів в інтерв’ю Укрінформу міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, пише Dailylviv.com.

Він наголосив, що Україні потрібно створювати альтернативні потужні логістичні маршрути експорту. Оскільки в нас переробляється багато олійних культур, то трубопровід є одним із таких варіантів.

«Ми займалися цим питанням кілька місяців – проводили експертизу, радилися з бізнесом. Польська сторона позитивно сприйняла цю пропозицію. Будівництво займатиме менше часу, ніж погодження всіх документів. Трубопровід матиме кількасот кілометрів і по цій дистанції треба врахувати інтереси дуже багатьох громад, людей. Нас це хвилює більше, ніж саме будівництво», – сказав Микола Сольський.

Як зауважив міністр, технічні характеристики дуже попередні: довжина – 600 км, потужність – до 2 млн тонн олії на рік. Трубопровід мав би пролягати з району Ягодина (Волинська область) до Гданська.

Путін хоче змінити маршрут вивезення зерна з України. Буде радитись з Ердоганом

Перші поставки українського зерна через Чорне море розпочнуться 23 липня: як працюватиме схема

Зі Західної України через Польщу, Румунію і Балтійське море: в Іспанію прибула перша партія зерна

Експорт української продукції все частіше йтиме через польські порти

Український експорт піде через польські порти: Україна і Польща створять СП

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини