Агропромкомплекс Львівщини отримає 11 мільйонів гривень, – міністр

14:30 13 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Розроблено стратегію розвитку нашої області на період до 2020 року.

«На розвиток агропромисловості цьогоріч планують залучити близько 11 мільйонів гривень», – запевнили сьогодні, 13 квітня, в прес-службі захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Агропромисловий комплекс Львівщини є одним із найбільш потужних та інноваційних в Україні. Регіон має великий природно-ресурсний потенціал. Більше мільйона гектар, тобто майже половину території Львівщини, займають сільськогосподарські угіддя. 

Сільське населення становить 40% всього населення області і є основним виробником сільськогосподарської продукції. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Він наголосив, що підтримка села є пріоритетним напрямом державної регіональної політики. До 2015 року включно на Львівщині діяла обласна Комплексна програма підтримки та розвитку АПК на 2013-2015 роки.

Наразі розроблено стратегію розвитку Львівської області на період до 2020 року, в якій село займає одну з ключових позицій. «Аграрна» частина стратегії включає чотири основні пункти: розвиток підприємництва на селі, виробництво сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю, забезпечення населення якісними і безпечними продуктами харчування та нарощення експортного потенціалу сільського господарства», – зазначив міністр і додав, що на виконання означених заходів у 2016 році планується залучити 11 мільйонів гривень.

Крім стратегії, у 2016 році для розвитку АПК Львівської області буде реалізовано низку програм і проектів за підтримки Міністерства, серед яких – «500 успішних сімейних господарств», Мандрівні ярмарки «Добрі традиції Галичини» та проект «Розвиток молочної кооперації у Турківському районі», повідомив очільник відомства.

«Реалізація цих проектів дасть поштовх розвитку фермерства і розбудові села та стане яскравим прикладом успішної роботи у цьому напрямі, – підкреслив Олексій Павленко. – Крок за кроком Львівщина перетворюється на справжній приклад раціонального та прибуткового ведення сільського господарства. Я вірю, що наполеглива праця селян разом з державною та місцевою допомогою, інвестиціями та новими проектами стане запорукою успіху не тільки Львівщини, а й рушієм розвитку всієї української економіки».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів