Садовий дозволив на Садовій будівництво житла: відкликав своє вето

12:43 3 грудня 2021 р.

Фото до новини

Міський голова Львова Андрій Садовий відкликав своє вето на виділення землі для ТОВ «Спецбудмонтажпроект» під будівництво житлового комплексу на вулиці Садовій, площею 0,33 га.

Про це стало відомо зі змін до порядку денного сесії міської ради, повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.com. 

Раніше, 4 листопада депутати вже проголосували за виділення землі для компанії, але їх рішення заветував міський голова. У зауваженні до ухвали міський голова пояснив, що земельна ділянка належить до зони Г-6. А оскільки ухвалою передбачене будівництво з житлом на верхніх поверхах, то вона суперечить основній містобудівній документації.

За генеральним планом, ця ділянка належить до зони промислових підприємств, а за зонінгом – до торгівельної зони (Г-6). На таких територіях можна розміщувати ринки, магазини та торговельні центри. Згідно з цими документами, будівництво житла тут не можливе.

Новий детальний план території більше не потрібен

Під час останньої сесії, що відбулась 30 листопада, «Спецбудмонтаж» звернувся із проханням дозволити внести зміни до детального плану території. Справа в тому що, містобудівну документацію на район обмежений вулицями Садова, Кульпарківська, Любінська розробили, ще у 2014 році, але в 2017 році виконком міськради вніс до нього зміни. За ними частину зони торгівлі (Г-6) та зони складських підприємств (КС-5) замінили на зону Г-2.

У останній зоні можливе будівництво житла у верхніх поверхах. Зараз на цій території вже збудований десятиповерховий ЖК «Sadova Resident». Натомість на ділянці «Спецбудмонтажу» у детальному плані не вказано про проектування будь-яких будівель.

Але оскільки міський голова відкликав вето, то питання про його подолання, як і про зміни в детальному плані, вилучили з порядку денного.

ТОВ «Спецбудмонтажпроект» зареєстроване у Пустомитах, а його власниками є Роман Кулиняк, Оксана Балабух та Петро Березюк.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

У Львові оштрафували компанію-махляра на закупівлях шкільних меблів

Перемога Козловських: у Личаківському суді скасували арешт майна ринку Підзамче

Два львівські ринки приватизовані Козловським і К незаконно, - прокуратура

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів