Садовий дозволив на Садовій будівництво житла: відкликав своє вето

12:43 3 грудня 2021 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий відкликав своє вето на виділення землі для ТОВ «Спецбудмонтажпроект» під будівництво житлового комплексу на вулиці Садовій, площею 0,33 га.

Про це стало відомо зі змін до порядку денного сесії міської ради, повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.com. 

Раніше, 4 листопада депутати вже проголосували за виділення землі для компанії, але їх рішення заветував міський голова. У зауваженні до ухвали міський голова пояснив, що земельна ділянка належить до зони Г-6. А оскільки ухвалою передбачене будівництво з житлом на верхніх поверхах, то вона суперечить основній містобудівній документації.

За генеральним планом, ця ділянка належить до зони промислових підприємств, а за зонінгом – до торгівельної зони (Г-6). На таких територіях можна розміщувати ринки, магазини та торговельні центри. Згідно з цими документами, будівництво житла тут не можливе.

Новий детальний план території більше не потрібен

Під час останньої сесії, що відбулась 30 листопада, «Спецбудмонтаж» звернувся із проханням дозволити внести зміни до детального плану території. Справа в тому що, містобудівну документацію на район обмежений вулицями Садова, Кульпарківська, Любінська розробили, ще у 2014 році, але в 2017 році виконком міськради вніс до нього зміни. За ними частину зони торгівлі (Г-6) та зони складських підприємств (КС-5) замінили на зону Г-2.

У останній зоні можливе будівництво житла у верхніх поверхах. Зараз на цій території вже збудований десятиповерховий ЖК «Sadova Resident». Натомість на ділянці «Спецбудмонтажу» у детальному плані не вказано про проектування будь-яких будівель.

Але оскільки міський голова відкликав вето, то питання про його подолання, як і про зміни в детальному плані, вилучили з порядку денного.

ТОВ «Спецбудмонтажпроект» зареєстроване у Пустомитах, а його власниками є Роман Кулиняк, Оксана Балабух та Петро Березюк.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

У Львові оштрафували компанію-махляра на закупівлях шкільних меблів

Перемога Козловських: у Личаківському суді скасували арешт майна ринку Підзамче

Два львівські ринки приватизовані Козловським і К незаконно, - прокуратура

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу