Нове потужне родовище газу відкрили у Польщі

13:37 4 серпня 2022 р.

У зв’язку з відкриттям Сєрославського родовища PGNiG планує подальші геологорозвідувальні роботи в цьому районі. Якщо будуть виявлені нові родовища, їх розробка позитивно вплине не лише на можливість забезпечення газопостачанням, а й на фінансовому стані місцевих органів влади з ресурсами нафти та газу .

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com

Найбільша в Польщі нафтогазовидобувна компанія PGNiG відкрила нове родовище газу – у місті Сєрослав у Великопольскому воєводстві. Потужність родовища компанія оцінює в 650 млн кубометрів природного газу.

Відкриття було зроблено за допомогою пошукової свердловини Sierosław-2H довжиною понад 3640 метрів. Після того, як свердловина буде підключена до експлуатації, вона вироблятиме приблизно 40 мільйонів кубічних метрів багатого азотом природного газу на рік, що становить 32 мільйони кубічних метрів палива на рік при перетворенні на газ із високим вмістом метану.

Родовище Сєрослав розташоване в геологічних утвореннях Червоного пішохідного мосту, які протягом кількох років були однією з головних зон розвідувальної діяльності PGNiG у західній Польщі. Місце розташування свердловини Sierosław-2H було обрано на основі аналізу результатів геофізичних досліджень, проведених методом тривимірної сейсморозвідки.

Свердловину бурили з квітня по червень 2022 року, після чого провели експлуатаційні випробування, які підтвердили рентабельність експлуатації нововідкритих ресурсів.

У зв’язку з відкриттям Сєрославського родовища PGNiG планує подальші геологорозвідувальні роботи в цьому районі. Якщо будуть виявлені нові родовища, їх розробка позитивно вплине не лише на можливість забезпечення газопостачанням, а й на фінансовому стані місцевих органів влади з ресурсами нафти та газу.

Компанії, які видобувають вуглеводні, зобов’язані сплачувати т. зв. операційну плату, котра залежить від обсягу виробництва. Плата розподіляється між муніципалітетами, повітами, воєводствами, в яких розташоване родовище, і, додатково, Національним фондом охорони навколишнього середовища та водного господарства.

Найбільшими бенефіціарами є муніципалітети, які отримують 60 відсотків належного збору. Частка для повітів і воєводств становить по 15 відсотків, а для Національного фонду охорони навколишнього середовища та водного господарства – 10 відсотків. Минулого року PGNiG пожертвував місцевим органам влади приблизно 125 мільйонів злотих, причому найбільшу суму - понад 54 млн - отримали органи самоврядування Великопольського воєводства.

Найбільше родовище газу знайшли у Польщі біля Перемишля

Газове родовище під Дрогобичем продали вчетверо дешевше, ніж цінили. Хто купив

Сім'я Козицьких має нову роботу до 2035 року: розвідувати і видобувати газ біля Миколаєва

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

За 13 км від Дрогобича продають газове родовище

На Львівщині розробляють 36 родовищ нафти і газу

На Львівщині відкрили два родовища природного газу

 

 

 

dailylviv.com

До теми

12:00 17 серпня 2022 р.

У ПП Краківець-Корчова повідомили, скільки часу тепер оформляють автобус

Після завершення робіт з облаштування пункту пропуску «Краківець-Корчова», відновили рух пасажирських автобусів на виїзд до Польщі. Сьогодні від опівночі до 08:00 ранку вже дев’ять автобусів оформили на виїзд з України.

Рубрика: Економіка

18:10 16 серпня 2022 р.

За 45 км від Львова будують притулок для тварин

З початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин, що у парку «Знесіння», прийняла понад 5 тисяч домашніх улюбленців, зокрема собак та котів, які залишились без опіки. Більшості тварин вже вдалось знайти новий дім, в той час як решта – чекають своїх господарів. Для вихованців продовжують будувати новий притулок коштом благодійників.

Рубрика: Економіка

16:07 16 серпня 2022 р.

Оновлений пункт перетину кордону Краківець - Корчова відкрили для автобусів

Сьогодні відкрили оновлений пункт перетину кордону «Краківець – Корчова» у межах проєкту «Відкритий кордон». Тут запрацював новий автобусний термінал для перетину кордону автобусами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу