На Львівщині відкрили два родовища природного газу

09:40 27 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

2018 року Львівської області зріс видобуток природного газу та нафти.

Про це, як повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповів під час звіту директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Володимир Лялька. За його словами, «впродовж року нафтогазова промисловість забезпечила стабільний видобуток, постачання, транспортування вуглеводнів, як на експорт, так і внутрішнім споживачам».

«Упродовж 2018 року було видобуто природного газу на 13,5% більше аніж показники 2017 року, а нафти – на понад 2%. Найбільшим видобувним підприємством газу на Львівщині є ГПУ «Львівгазвидобування», котре у 2018 році видобуло на 5% більше, аніж у 2017 році. Підприємством у 2018 році видобуто 2,579 тисячі тонн нафти, нафтового бітуму і конденсату, що на 4% (80 тонн) більше ніж за аналогічний період 2017 року», – поінформував також Володимир Лялька.

Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА зазначив: «Окрім цього введено в експлуатацію11 нових свердловин. Цей рік показовим ще тим, що підприємству вдалося не лише припинити природне падіння видобутку газу на виснажених родовищах,що експлуатуються з минулого століття і загалом вважають такими, що віддають залишкові запаси газу, а й наростити його видобуток на 4, %».

Володимир Лялька розповів також: «Торік відкрили два родовища природного газу. За результатами проведених пошуково-розвідувальних робіт суб’єктами господарської діяльності відкрито два родовища природного газу, прогнозні запаси яких, виходячи з проведених сейсмічних досліджень та пошуково-розвідувальних робіт, – один мільярд кубометрів у кожного. Це Гірське газове родовище ТОВ «Горизонти» на території Дрогобицького району та Домбровське газове родовище ТОВ «Трубопласти» на території Жидачівського району».

dailylviv.com

До теми

22:38 20 жовтня 2020 р.

Податковий Майдан 3:0: у Львові підприємці з різних міст назвали причини, які штовхають їх на безстроковий протест у Києві 3 листопада

Не знищувати малий бізнес захмарними штрафами і податками, а контролювати доходи депутатів, суддів і прокурорів. Таку вимогу висувають владі представники мікробзнесу, які категорично не погоджуються із прийняттям законопроєктів №385031 і №385032, які мають вступити в дію з 1 січня 2021 року.

Рубрика: Економіка

22:08 20 жовтня 2020 р.

Закон для «стукачів»: у Львові роз’яснили нюанси «Закону про РРО», де йдеться про кешбек

Привід для наклепу і нагода знищити конкурента – такі ризики вбачають підприємці у тій частині «Закону про РРО», яка гарантує покупцям компенсаці частини вартості за товари, придбані без видачі їм фіскального чеку.

Рубрика: Економіка

20:38 20 жовтня 2020 р.

У Львові попередили про подорожчання найнеобхіднішого з 1 січня, якщо влада не скасує закон про податки для ФОПів

Продукти, одяг, канцтовари послуги перукарів, ремонт одягу та взуття – все те, чим займаються ФОПи зросте в ціні мінімум до 30%.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу