Найбільша в Польщі нафтогазова компанія PGNiG видобуватиме газ у Львівській області

00:03 31 серпня 2021 р.

Найбільша польська державна компанія, зайнята в галузі розвідки та видобутку природного газу та нафти, - PGNiG підписала з ERU Management Services угоду, яка передбачає купівлю поляками контрольного пакета акцій українського "Карпатгазвидобування".

Вона є єдиним власником ліцензії на видобуток вуглеводнів на Библівській площі поблизу кордону з Польщею.

Про це повідомляє в офіційному прес-релізі PGNiG, пише Dailylviv.com.

"Карпатгазвидобування" має ліцензію на розвідку та видобуток вуглеводнів у західній частині Львівської області, що прилягає до польського кордону.

З геологічної точки зору ця зона є аналогом Перемишля, найбільшого польського родовища природного газу, яке експлуатується PGNiG більше 60 років. Його привабливість та потенціал були підтверджені попереднім аналізом геологічних та геофізичних даних компанії PGNiG", - пояснили в PGNiG.

"Угода, підписана сьогодні, є кроком у стратегії PGNiG щодо розширення своєї діяльності на зовнішніх ринках, а також частина зусиль компанії з диверсифікації джерел та напрямків постачання природного газу.

Ми вважаємо, що всі ці зусилля допоможуть зміцнити енергетичну безпеку не тільки для Польщі та України, а й для всіх країн Ініціативи трьох морів", - сказав президент правління компанії Павло Маєвський.

"Останні п'ять років ми активно торгуємо природним газом в Україні. Ми не тільки розпочали продаж газу на український ринок, але й отримали доступ до української газотранспортної мережі та сховищ, тим самим збільшивши наші можливості оптимізувати торгівлю природним газом", - додав він.

Згідно з угодою, PGNiG має придбати 85% акцій "Карпатгазвидобування".

Підготовчі роботи до початку буріння геологорозвідувальної свердловини на родовищі повинні бути завершені до кінця 2021 року.

Буріння свердловини заплановано на другу половину 2022 року з наступними випробуваннями пластів.

"Якщо будуть позитивні результати випробувань, свердловина буде приєднана до української газової мережі та введена в експлуатацію в 2023 році. Акціонери "Карпатгазвидобування" також планують провести додаткові геофізичні дослідження ліцензійної зони для проектування подальших свердловин", - йдеться у повідомленні.

Сім'я Козицьких має нову роботу до 2035 року: розвідувати і видобувати газ біля Миколаєва

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу