На Сихові облаштують велике бомбосховище для мешканців панельних будинків

15:04 19 серпня 2022 р.

Фото до новини

У п’ятницю, 19 серпня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про облаштування укриття (бомбосховища) у Сихівському районі м. Львова та забезпечення функціонування тимчасової автостоянки».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Мова про дві суміжні ділянки загальною площею 1,1 га на проспекті Червоної Калини. Їх виконавчий комітет вирішив визначити такими, що придатні для облаштування укриття (бомбосховища), яке може використовуватись для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та у воєнний час.

«Якісне укриття у війну – більш ніж важливо, це життєво необхідна річ. Район сихівських панельок дуже потребує великого якісного укриття для мешканців. Сьогодні виконком визначив під цю потребу дві ділянки. Їхнє розташування чудово пасує для такої мети – у разі небезпеки львів’янам буде зручно дістатись до укриття.

Зараз на цій території працює парківка. Департамент містобудування має напрацювати концепцію, як облаштувати якісне укриття і при цьому зберегти майданчик для паркування автівок», - розповів заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Замовником робіт визначено ЛКП «Рембуд».

У Львові будують перше бомбосховище в навчальному закладі

Збір коштів серед батьків на укриття в школах: у Львові почалися перевірки

Першокласники на Львівщині навчатимуться очно за певних умов

У Львові застерегли від поборів на шкільні укриття

У школах вивчатимуть протимінну діяльність і без бомбосховищ навчальний рік в офлайні не розпочнеться

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини