Маршрутка не може заїхати у Волю-Гомулецьку: обіцяють капремонт дороги

15:45 4 січня 2022 р.

Фото до новини

У Волі-Гомулецькій капітально відремонтують вулицю Озерну, яка сполучає село із Брюховичами.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Коли з‘явиться асфальтне покриття, до села курсуватиме міська маршрутка №22, яка наразі через жахливий стан дороги зупиняється неподалік вул. Озерної. Також ремонт посприяє туристичній привабливості села, де розміщено базу відпочинку», - розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

Першим кроком до реалізації масштабного для Волі-Гомулецької проекту є затвердження на виконкомі рішення про надання функцій замовника робіт ЛКП «Львівавтодор». Проєкт рішення підготував департамент мобільності, замовником капітального будівництва буде ЛКП «Львівавтодор». У 2021 році ці функції переважно виконували райадміністрації. Наступним етапом у реалізації капремонту вулиці буде оголошення тендерів на проектування та безпосередньо будівельні роботи.

Нагадаємо, проект рішення щодо ремонту Озерної, який затвердив виконком, є результатом стратегічних сесій, які проводив департамент міської агломерації і на яких спільно із мешканцями громад визначали першочергові завдання, які слід реалізувати. До слова, за 2021 рік у приєднаних громадах Львів відремонтував 25 вулиць. Ще кілька ремонтують. Переважно йдеться про капітальний та поточний ремонти на суму понад 22 млн грн.

Зі Львова до сіл Воля-Гомулецька та Гряда можна доїхати за міським тарифом (відео)

Рясне відірване від Львова: у вечірній час мешканці мікрорайону вимушені користуватися послугами таксі

Свинокомплекс у Львівській МТГ отруює Європу: справою зайнявся Інтерпол (відео)

Усі села Львівської МТГ матимуть вуличне освітлення як у місті

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів