У Воля-Гомулецьку зі Львова почне курсувати автобусний маршрут № 22

21:37 25 травня 2021 р.

Фото до новини

Для вирішення питання транспортного сполучення с. Воля-Гомулецька зі Львовом наприкінці тижня у цей населений пункт почне курсувати автобусний маршрут № 22.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, досі у с. Воля-Гомулецька курсував автобус, який обслуговував обласний перевізник. Однак, він зупинив свою роботу.

Тому зараз Шевченківська РА проводить ремонт частини дороги між смт. Брюховичі і с. Воля-Гомулецька, щоб з п’ятниці зупустити по цій дорозі маршрут № 22.

«У с. Воля-Гомулецька курсував приватний приміський перевізник, який мав окремі рейси із заїздом у це село. Проте, перевізник з незрозумілих причин перестав туди курсувати. Ми звертались в обласну адміністрацію щодо відновлення цього маршруту, однак це не вдається зробити. Тому місто зараз працюємо над запуском у с. Воля-Гомулецька міського маршруту. Нагадаю, що у квітні цього року рішенням виконавчого комітету ми затвердили новий маршрут № 63, який мав би сполучити м. Львів з с. Воля-Гомулецька і с. Гряда. Однак поліція його не погоджує, посилаючись на норму законодавства, і неможливість зараз створення такого міського маршруту.

Проте, ми не можемо залишати мешканців с. Воля-Гомулецька без можливості доїзду, тому плануємо запустити туди автобусний маршрут № 22, який курсує до смт. Брюховичі: ми продовжимо цей маршрут до с. Воля-Гомулецька. Враховуючи, що є погана ділянка дороги на відрізку між смт. Брюховичі і с. Воля-Гомулецька, то зараз Шевченківська РА працює над ремонтом цієї частини дороги. У четвер плануємо тестово проїхатись автобусом по цьому маршруту, а з п’ятниці запустити його в роботу», - розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.

За його словами, вартість проїзду буде така ж, як у межах міста Львова. Відповідно, якщо маршрут запустять у п’ятницю, то вартість проїзду становитиме 10 грн.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів