Зі Львова до сіл Воля-Гомулецька та Гряда можна доїхати за міським тарифом (відео)

09:08 28 вересня 2021 р.

Фото до новини

До села.Гряда, яке належить до Львівської міської територіальної громади, курсує маршрут № 63. Виконком затвердив новий маршрут № 63 ще у квітні. Він має сполучати Львів із селами Воля-Гомулецька та Гряда.


Відео: ЛМР

Спочатку його не погоджувала поліція, мотивуючи тим, що цей маршрут - заміський і його має погоджувати ЛОДА. Нарешті бюрократичні процедури місту вдалося владнати і автобус вже курсує на маршруті.

Про це інформує ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як розповів заступник начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, зараз укладено тимчасовий договір та оголошено конкурс на визначення перевізника на цьому маршруті. «Відповідно буде укладено постійний договір. Зараз маршрут обслуговує АТП-1. Якщо не буде охочих, то буде продовжено тимчасовий договір з АТП-1», - сказав Олег Партика.

До створення Львівської громади до цих населених пунктів курсували приміські автобуси. «Після створення Львівської громади ми розуміли, що є потреба у автобусному сполученні з населеними пунктами. Право обслуговувати їх перейшло місту», - сказав Олег Партика.

Він також уточнив, що кількість транспортних одиниць на маршрутах, які курсують до населених пунктів Львівської громади, залишилась такою ж, як і до створення МТГ.

«Тільки зараз люди відчули різницю в ціни. Бо якщо раніше вартість умовно проїзду в якийсь населений пункт складала 15 грн, то зараз тут діє міський тариф – 10 грн. Також усі мешканці користуються пільгами як у Львові. Раніше в них такого не було», - наголостив Олег Партика.

До Гряди курсує маршрут № 63, але без постійного графіку

У Воля-Гомулецьку зі Львова почне курсувати автобусний маршрут № 22

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини