Зі Львова до сіл Воля-Гомулецька та Гряда можна доїхати за міським тарифом (відео)

09:08 28 вересня 2021 р.

До села.Гряда, яке належить до Львівської міської територіальної громади, курсує маршрут № 63. Виконком затвердив новий маршрут № 63 ще у квітні. Він має сполучати Львів із селами Воля-Гомулецька та Гряда.

Спочатку його не погоджувала поліція, мотивуючи тим, що цей маршрут - заміський і його має погоджувати ЛОДА. Нарешті бюрократичні процедури місту вдалося владнати і автобус вже курсує на маршруті.

Про це інформує ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як розповів заступник начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, зараз укладено тимчасовий договір та оголошено конкурс на визначення перевізника на цьому маршруті. «Відповідно буде укладено постійний договір. Зараз маршрут обслуговує АТП-1. Якщо не буде охочих, то буде продовжено тимчасовий договір з АТП-1», - сказав Олег Партика.

До створення Львівської громади до цих населених пунктів курсували приміські автобуси. «Після створення Львівської громади ми розуміли, що є потреба у автобусному сполученні з населеними пунктами. Право обслуговувати їх перейшло місту», - сказав Олег Партика.

Він також уточнив, що кількість транспортних одиниць на маршрутах, які курсують до населених пунктів Львівської громади, залишилась такою ж, як і до створення МТГ.

«Тільки зараз люди відчули різницю в ціни. Бо якщо раніше вартість умовно проїзду в якийсь населений пункт складала 15 грн, то зараз тут діє міський тариф – 10 грн. Також усі мешканці користуються пільгами як у Львові. Раніше в них такого не було», - наголостив Олег Партика.

До Гряди курсує маршрут № 63, але без постійного графіку

У Воля-Гомулецьку зі Львова почне курсувати автобусний маршрут № 22


Відео: ЛМР

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

У Новому Роздолі і Дрогобичі відкриють денні центри з кризовими кімнатами

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушенням прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок, ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу