Локомотиворемонтному заводу повернули землю бази відпочинку «Джерело»

11:35 10 вересня 2013 р.

Службових осіб Лозинської сільської ради Яворівського району перевіряє прокуратура Львівської області, запідозривши їх у незаконному відчуженні цієї земельної ділянки на користь фізичної особи.

Львівським апеляційний адміністративним судом за участю прокуратури області залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким визнано нечинним державний акт на право власності на земельну ділянку, а також рішення Лозинської сільської ради Яворівського району, яким передано її у приватну власність.   

Йдеться про 1,2 га землі вартістю майже пів мільйона гривень бази відпочинку «Джерело» ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», на якій до того ж є об’єкти нерухомості заводу.

Прокуратура Львівської області недопустила незаконного заволодіння частиною земельної ділянки зазначеної бази відпочинку, та повернула її державному підприємству.   

Водночас, прокуратурою Львівської області проводиться досудове розслідування за фактом вчинення службовими особами Лозинської сільської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України, та службовими особами землевпорядної організації ПП «Кадастр-М» - кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України. Цих посадовців підозрюють у незаконному відчуженні цієї земельної ділянки на користь фізичної особи.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

До теми

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

11:45 19 січня 2021 р.

НКРЕКП чекає на пропозиції до проекту постанови про зниження тарифів для операторів ГРС від 3,5% до 30%

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зниження тарифів на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу