Львівщина отримала з державного бюджету субвенцій на суму 791 млн. грн

13:00 17 березня 2015 р.


Фото: profidom.com

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облради, обсяг обласного бюджету на 2015 році буде збільшено майже на 1 млрд. грн.

У прес-службі обласної ради повідомили повідомили сьогодні, 17 березня, «Щоденному Львову»:

«Депутати обласної ради розглянули фінансові показники уточненого обласного бюджету на 2015 рік. Зокрема, з державного бюджету виділено на Львівську область субвенцій на суму 791 млн. грн. Також на 88,3 млн. грн здійснено перерозподіл фінансового ресурсу обласного бюджету.

Про основні фінансові показники уточнень до цьогорічного бюджету Львівської області на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради озвучив інформацію директор департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків.  За словами Олега Демківа, сума первинного бюджету, який був затверджений в січні поточного року, становить 6,6 млрд. грн.

Сьогодні на засіданні розглядають вже друге уточнення показників до бюджету на рівні 791 млн. грн (під час першого, сума уточнення становила близько 200 млн грн). Відтак, обсяг обласного бюджету на 2015 році буде збільшено майже на 1 млрд. грн.

Олег Демків зауважив, що основне збільшення бюджетних показників викликано із зростанням ресурсу, який надходить до обласного з державного бюджету. Розповідаючи про розподіл коштів державної субвенції, директор департаменту фінансів Львівської ОДА зазначив, що першочергово кошти будуть скеровані на надання пільг та житлових субсидій (збільшено розмір коштів на 52%). Іншими словами, загальна сума приросту коштів сягає 739 млн. грн. 

З’явилася окрема субвенція на реконструкцію Львівського обласного перинатального центру – 45 млн. грн. Водночас до обласного бюджету передбачено перерахування субвенційного ресурсу в розмірі 6,8 млн грн – на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

«Ця сума коштів становить близько 50% від того фінансового ресурсу, який минулого року на окремі ДЮСШ фінансувалися із Фонду соціального страхування», – зауважив Олег Демків».

dailylviv.com

До теми

19:03 20 травня 2022 р.

Шредер вийшов зі складу ради директорів Роснєфті

Ексканцлер Німеччини Ґерхард Шредер опинився під вогнем критики у ФРН та Європі через небажання відмовитися від посад у російських концернах після початку повномасштабної війни РФ проти України.

Рубрика: Економіка

22:41 19 травня 2022 р.

Епіцентр покарав компанію, яка постачала крадені бронежилети

У зв’язку з розповсюдженням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа Епіцентр знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу