Львівгаз збут підозрюють у завищені ціни газу на 2-2,5 грн/м3. Доведену переплату можна буде повернути подвійно

14:40 30 січня 2021 р.

Фото до новини

Юристи незалежного громадського проекту «Ліга антитрасту» збирають заяви від жителів Львівщини, які за останні півроку постраждали від завищених цін компанії «Львівгаз збут». Скарги збирають для колективного долучення до розслідування Антимонопольного комітету (АМКУ) щодо можливого зловживання найбільшого газопостачальника області та відшкодування завданої його діями шкоди.

Про це інформує Zaxid.net, пише DailyLviv.

Західне міжрегіональне територіальне відділення АМКУ 26 січня розпочало розслідування проти «Львівгаз збуту» через зловживання монопольним становищем. Газзбут підозрюють у завищені ціни продажу газу для побутових споживачів приблизно на 2-2,5 грн/м3 у період із вересня 2020 року до січня 2021 року.

Усі абоненти компанії можуть долучитися до справи як треті особи та отримати в подальшому відшкодування спричиненої шкоди (переплати) в подвійному розмірі.

Доєднатися до розслідування можна у два способи:

    Споживач може самостійно скласти та скерувати відповідну заяву до Західного міжрегіонального територіального відділення АМКУ. У ній треба вказати, що ви є споживачем «Львівгаз збуту» і рішення комітету може суттєво зачепити ваші інтереси. До заяви слід додати документи на підтвердження цього (платіжки, рахунки або скріни з особистого кабінету на 104.ua) та скерувати її на адресу місцевого відділення АМКУ – 79000, м. Львів, вул. Коперника, 4, або ж подати в електронному вигляді.

   Постраждалий абонент може долучитися до колективної заяви, яку готують юристи «Ліги антитрасту». Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням, опісля експерти безкоштовно підготують усі необхідні документи та супроводжуватимуть цей процес в подальшому.

«Чим більше людей вступить у справу, тим більше доказів зловживань зможе зібрати АМКУ та тим гарантованіше буде доведення вини газовиків, які безцеремонно обдирають населення кожного місяця. В подальшому, після накладення комітетом штрафу, треті особи зможуть відшкодувати завдану газовиками шкоду в подвійному розмірі: сума переплат за газ, помножена на два», – йдеться в повідомленні «Ліги антитрасту»

Такі заяви до Західного тервідділення АМКУ також можуть подати абоненти «Волиньгаз збуту», «Закарпатгаз збуту», «Рівнегаз збуту», «Івано-Франківськгаз збуту», оскільки щодо цих компаній також порушені справи через завищення вартості газу для населення.

Подвійна бухгалтерія: облгаз і надалі рахує куби, а Нафтогаз - гроші

Кабмін планує укрупнення облгазів, а також запровадження в них тимчасових адміністрацій

Львівгаз збут порахує газ у січні за ціною 9,90 грн за кубометр

ЛОР вирішила разом з "Львівгаз" і "Львівгаззбут" скласти списки газорозподільних систем, щоб передати їх тергромаді

У Львівській облраді хочуть передати газотранспортні мережі у власність громад

Компанія Фірташа вимагає компенсації за газовий тариф 6,99 грн і вільного доступу до запасів Укргазвидобування

Львівгаз повідомив, скільки платитимуть за доставку газу ті, хто його не використовує

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів