Козицький звинуватив податківців Львівщини у махінаціях і непрозорих схемах

17:44 29 липня 2022 р.

Фото до новини

"Кому війна, а кому – час для схематозів та махінацій", - начальник Львівської ОВА Максим Козицький звинуватив Головне управління ДПС у Львівській області.

Як зазначив у телеграмканалі Максим Козицький, у Львівську ОВА неодноразово звертались підприємці щодо непрозорого механізму діяльності Головного управління ДПС у Львівській області.

Мова йшла про незрозуміле ухвалення рішень в ручному режимі щодо відшкодування тому чи іншому суб’єкту господарювання ПДВ.

Зокрема, Львівська ОВА звернулась зі запитом до ДПС у Львівській області, щоб спростувати чи підтвердити цю інформацію, який ГУ ДПС у Львівській області проігнорувало.

Відповідно до тих даних, які вдалося отримати, податкова справді не забезпечила прозорий механізм відшкодування ПДВ. Такі висновки, за результатами міжвідомчої наради, сьогодні зробив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Далі – мова цифр.

З 1 січня на Львівщині 135 суб’єктам підприємницької діяльності відшкодували понад 1,5 млн грн ПДВ кожному. Загальна сума відшкодованого ПДВ для цих підприємств становить понад 1 млрд 165 млн грн.

Серед цих 135 підприємств – 13 не мають жодного працівника. А їм відшкодували 129 млн грн. При цьому сума податків, які вони сплатили до бюджетів всіх рівнів, – 20 млн грн. Одне із підприємств отримало відшкодування з державного бюджету в розмірі 40 млн грн, а натомість сплатило податків аж 26 тис. грн.

Також 30 підприємств, які працюють менше, ніж рік, отримали відшкодування ПДВ на суму понад 242 млн грн. Натомість сплатили лише 7,3 млн грн податків. Більше того, з цих 30-ти підприємств на 16-ти не працює жодної або лише одна особа, на 9 підприємствах працює від 2 до 5 людей.

"Такі дані є тривожним сигналом і породжують більше запитань, ніж відповідей. Якщо Головне управління ДПС Львівщини не може дати на них відповідей, тоді ЛОВА звертатиметься з відповідним запитом до ДПС України та Міністерства фінансів України, - зазначив начальник ЛОВА.

ДПС оштрафувала за 12 неоформлених працівників львівське підприємство

Забудовник і депутат міськради Бербека отримає ще 5 млн грн на прибирання податкової

Податківців у Львові охороняє детективно-юридична фірма

У Львові податківців взяли на хабарі: тривають обшуки

На Львівщині представники 14 організацій розшукуватимуть майно Росії і її резидентів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів