ДПС оштрафувала за 12 неоформлених працівників львівське підприємство

17:45 2 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/tax.lviv

Одне з львівських підприємств сплатить за неоформлених працівників штраф понад 1,5 мільйона гривень.

Про це повідомили в середу, 2 жовтня, в Головному управлінні ДПС у Львівській області, де також розповіли: «Головне управління ДПС у Львівській області продовжує роботу щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності та інших порушень. В серпні 2019 року працівниками відділу фактичних перевірок управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області на підставі звернення громадянина щодо можливих порушень трудового законодавства проведено фактичну перевірку юридичної особи, яка здійснює діяльність телефонних центрів в Личаківському районі Львова».

«Виявлено 12 громадян, які надавали послуги операторів контакт центру та були допущені до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів. На підставі матеріалів фактичної перевірки відділу фактичних перевірок управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області Головним управлінням Держпраці у Львівській області застосовано штрафні санції до юридичної особи, яка використовувала працю громадян без офіційного працевлаштування в розмірі 1 502 280 гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДПС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:08 1 квітня 2020 р.

Поліція у Львівській області склала 99 протоколів на порушників карантину

Працівники Національної поліції у Львівській області склали 99 протоколів за адміністративне правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину».

Рубрика: Закон