Головним податківцем Львівщини став Ігор Комендат | Новини Львова

Головним податківцем Львівщини став Ігор Комендат

17:32 25 червня 2020 р.

  • 0

Досі обов’язки керівника податкової Львівщини виконував заступник начальника Василь Кресяк.

Сьогодні, 25 червня, на нараді Головного управління ДПС у Львівській області керівному складу управлінь і начальникам відокремлених управлінь та ДПІ у їх складі представлено начальника ГУ ДПС у Львівській області Ігоря Комендата.

Новопризначений очільник податкової служби Львівщини коротко поінформував про свій професійний шлях, окреслив перспективи подальшої роботи та напрями щодо наповнення державної казни. Висловив сподівання на плідну співпрацю з колективом.

Як повідомляє ZAXID.NET, 44-річний Ігор Комендат народився у місті Костопіль на Рівненщині. У 1997 році закінчив Тернопільську академію народного господарства. За освітою – економіст-правознавець.

З жовтня 2014 року очолював ГУ ДФС у Тернопільській області. Відповідно до декларації, сім’я Ігоря Комендата володіє п’ятьма земельними ділянками, двома квартирами у Тернополі та Чернівцях, дачним будинком на Тернопільщині. Їздить сім’я керівника львівських податківців на BMW X5, власником якого вказаний громадянин Сергій Ганжа, та мотоциклах Harley-Davidson.
Дружина Ігоря Комендата є власницею фермерського господарства «Садком».

За 2019 рік задекларував 160 тис. грн зарплати у ГУ ДФС Тернопільської області, а дружина – понад 2 млн грн доходів від підприємницької діяльності.

Досі обов’язки керівника податкової Львівщини виконував заступник начальника Василь Кресяк.

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу