Кам'янка-Бузьким індустріальним парком управлятиме компанія Скіфи, яка виробляє піддони

18:02 5 листопада 2021 р.

Кам’янка-Бузький індустріальний парк тепер має управлінця. Ним стала компанія ПП «Скіфи». Приватне підприємство є одним з перших в Україні виробників піддонів EPAL (Європейська Асоціація Виробників піддонів).

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Сьогодні з його керівником Олегом Дунцем та Кам’янка-Бузьким міським головою Олегом Омеляном зустрівся очільник області Максим Козицький.

Власник та директор ПП «Скіфи» розповів про те, чим займається компанія та на якому етапі сьогодні перебуває процес облаштування інфраструктури парку.

Основний вид діяльності приватного підприємства  - виробництво та гуртово-роздрібна торгівля дерев’яною пакувальною тарою (піддони, палетні борти, ящики дерев’яні) на внутрішньому та зовнішніх ринках. Станом на цей рік частка експорту складає 65%. Сьогодні компанія удосконалює виробництво. Так, вже придбали нову лінію з виробництва цвяхів та зі збивання піддонів.

Відтак, серед пропозицій до учасників індустріального парку – організація виробництва паливних гранул, палетного борта, кріпильних засобів тощо.

Як зазначив Олег Дунець, сьогодні ці виробництва потребують інвесторів, відтак запрошує усіх зацікавлених розвивати свій бізнес на території індустріального парку до співпраці.

Проговорили і питання інфраструктури. Сьогодні вже майже завершені роботи із облаштування водопостачання та водовідведення території. На черзі – газо- та електрозабезпечення і останнє – під’їзні шляхи.

«Сьогодні на Львівщині зареєстровані 9 індустріальних парків. Серед переваг Кам’янка –Бузького - зручне розташування, наявність газоводу і водовідводу, які проходять через територію і сьогодні ми почули концепцію розвитку. У квітні Кабмін прийняв рішення про виділення на будівництво першої черги інфраструктури парку 9,67 млн грн. Ще 10 млн грн ми заклали, як пропозицію, для облаштування парку у наступному році за кошти Державного фонду регіонального розвитку»,-  зазначив Максим Козицький.

Очільник області додав, що Львівська ОДА готова сприяти кожному інвестору, який приходить на територію Львівщини. Спеціально для цього у Львівській ОДА працює відділ інвестиційної політики.

Також, у планах – передбачити компенсацію за розробку ПКД для інвесторів, які хочуть працювати на території індустріальних парків в обласній цільовій програмі.

Найбільший інвестор в українську економіку - заробітчани у закордонні

Мостиський сухий порт став 9-им індустріальним парком на Львівщині: пріоритетні галузі

Dragon Capital придбала проєкт індустріального парку Рясне-2: буде 140 тис кв м складів

dailylviv.com

До теми

15:33 21 січня 2022 р.

Майже 100 курортних авіанапрямків на літо до 29 країн: вибір за туроператорами (список)

Головний авіаційний регулятор України Державіаслужба затвердила список із 96 курортних напрямків у 29 країнах, куди зможуть літати українські авіакомпанії чартерами - не менше трьох разів на місяць.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу