У Львові збудують три індустріальні парки

23:21 16 вересня 2021 р.

Мер Львова Андрій Садовий та його перший заступник Андрій Москаленко презентували міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову концепцію розвитку трьох індустріальних парків у місті. Також розповіли про етапи реалізації цих проєктів й інвестиції в них. Відтак міністр висловив свою цілковиту підтримку планів Львова.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Йдеться, зокрема, про такі індустріальні парки як «Рясне-2» (23,5 га), «Галілео Лоджістік» (7 га) та «Сигнівка» (92 га, включно зі «Спарроу парк Львів»).
Завантажити фото

«Спарроу уже розпочали будівництво. Гадаю, за місяць буде серйозна динаміка. Дунапак планує розпочати роботи наступного року, зараз етап проєктування. Загалом половину землі тут, фактично, вже придбали. А Dragon Capital перекупили парк «Рясне-2» у CTP. Тут має бути 3000 робочих місць. У Спарроу – 6000. Для мене робочі місця є особливо важливими. До речі, ми багато коштів вклали в інфраструктуру, у підведення мереж. Дуже великі інвестиції в дороги – в парках і довкола», – розповів мер міста.

Андрій Москаленко також зазначив, що місто в облаштуванні індустріальних парків розглядає можливість синергії з державою.

Міністр зі свого боку заявив про цілковиту підтримку проєктів міста з боку держави: «Дякую за якісну, професійну пропозицію. Ми безумовно будемо підтримувати всі 3 проєкти. Постійний зв'язок, ми на контакті», – зазначив він.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу