Путін і Гєрасімов заявили, що рф силою захопить Донбас, Запоріжжя і Херсонщину

23:09 27 грудня 2025 р.

Ці заяви російського президента та військового керівництва виголошені на тлі повідомлень про підготовку зустрічі президентів України і США 28 грудня у Флориді.

Про це повідомляє DW, пише DailyLviv.com. Диктатор Росії Путін заявляє, що не бачить інтересу Києва до завершення війни мирним шляхом, тому Росія вирішить усі свої завдання силою. Як повідомляють російські пропагандистcькі ЗМІ, про це Путін заявив на нараді з військовими у суботу, 27 грудня.

"Якщо київська влада не бажає завершити справу миром, ми вирішимо всі завдання, які стоять перед нами у ході спеціальної воєнної операції (так у РФ називають війну проти України. - ред.), збройним шляхом", - цитує Путіна агенція "Тасс". 

Путін заявив про захоплення російськими військами українського Мирнограда і додав, що це є "серйозним кроком до повного звільнення "ДНР".

У відповідь на це керівник генерального штабу збройних сил РФ Валєрій Гєрасімов доповів Путіну, що російська армія продовжить встановлення контролю над Донбасом, Запорізькою та Херсонською областями.

Ці заяви російського президента та військового керівництва виголошені на тлі повідомлень про підготовку зустрічі президентів України і США Володимира Зеленського і Дональда Трампа 28 грудня у Флориді. На цій зустрічі, якій передуватимуть консультації Зеленського з європейськими партнерами, ітиметься про мирний план завершення повномасштабної війни, яку майже 4 чотири роки Росія веде проти України. Як повідомив Зеленський, він і Трамп планують обговорити кілька питань, включаючи гарантії безпеки та територіальні питання в Донецькій та Запорізькій областях.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA