Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

16:35 3 грудня 2021 р.

Фото до новини

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Бізнесмен, який судиться із церквою за «проїзд для пожежної машини», насправді має повноцінний заїзд на своїй території. Невідповідність картам і планам міста, неточні заміри під час експертизи, некоректне трактування постанов Львівської міської ради і безліч неправдивих фактів – ось що побачили юристи-представники церкви в аргументах свого опонента, пише Dailylviv.com.

24 листопада Західний апеляційний господарський суд мав продовжити розгляд земельної суперечки між Християнською Євангельською Церквою «Гефсиманія» і ТОВ «Сафо». Як  інформував Dailylviv.com, попереднє засідання відбулось 8 листопада і супроводжувалось мирним мовчазним протестом вірян під будівлею суду. «Гефсиманія» оскаржувала рішення судді Господарського суду Львівської області Ольги Щигельської, яке дає право сусідам-бізнесменам на сервітут (спільне користування землею). Своєю чергою, адвокат «Сафо» подав відзив на апеляційну скаргу ХЄЦ «Гефсиманія». Колегія суддів дала представникам церкви час для вивчення цього документу і наступне засідання призначила спочатку через 16 днів - на 24 листопада 2021 року о 14:30, а згодом - перенесла його на 6 грудня об 11:20.