У понеділок у Львові відбудеться мирний мовчазний протест представників християнських церков і конфесій

11:22 7 листопада 2021 р.

Фото до новини


Фото: Еспресо

У понеділок, 8 листопада, у Львові відбудеться мирний мовчазний протест представників християнських церков і конфесій Львівщини проти рішення Господарського суду Львівської області.

Про це повідомляє Християнська євангельська церква “Гефсиманія”, пише Dailylviv.com.

"У понеділок, 8 листопада, о 10:00 відбудеться засідання Західного апеляційного господарського суду, який розгляне апеляційну скаргу Християнської євангельської церкви «Гефсиманія» на рішення Господарського суду Львівської області.

Після закінчення судового засідання, о 10.30, відбудеться мирний мовчазний протест представників християнських церков і конфесій Львівщини проти несправедливого рішення судді Господарського суду Львівської області Щигельської О.І. на користь ТОВ “Сафо”, яке захопило частину території церкви “Гефсиманія”, - йдеться в повідомленні.

Учасники протесту обіцяють поінформувати про рішення суду, а також розказати про подальші свої дії на захист церковної громади.

Місце проведення: вулиця Личаківська, 81, Західний апеляційний господарський суд.
Організатор: Християнська євангельська церква “Гефсиманія”
Контактна особа: пастор Валерій Марченко, 067-720-66-43.

Довідка

9 серпня 2021 року Господарський суд Львівської області виніс рішення у земельному конфлікті між львівською фірмою «Сафо» та Християнською євангельською церквою «Гефсиманія» щодо частини ділянки на вул.Кульпарківській, 65 у Львові. Своїм рішенням суд повністю підтримав позов ТзОВ «Сафо» про встановлення постійного безоплатного земельного сервітуту, тобто надав цій фірмі право безоплатного користування частиною земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні Християнської євангельської церкви «Гефсиманія».

Хто зі Львова може потрапити до списку Магнітського за переслідування релігійної громади (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини