32 громади на Львівщині вийшли в передовики зі збирання податків і зборів, 5 - в аутсайдерах. Перелік

16:48 10 грудня 2021 р.

Фото до новини

Під кінець календарного та бюджетного року окремі місцеві бюджети вже виконали річні плани із надходжень податків та зборів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Зокрема, річні плани виконали у Гніздичівській, Заболотцівській, Тростянецькій, Судововишнянській, Давидівській, Великолюбінскій, Розвадівській, Підберізцівській, Солонківській, Щирецькій, Славській, Мурованській, Зимновонівській, Лопатинській, Меденицькій, Боринській, Глинянській, Грабовецько-Дулібівській, Комарнівській, Красненській, Куликівській, Миколаївській, Новороздільській, Новояворівській, Поморянській, Пустомитівській, Рава-Руській, Ралівській, Сокальській, Сокільницькій, Східницькій та Трускавецькій територіальних громадах.

«Однак по окремих громадах є великий ризик невиконання планових надходжень, відповідно не будуть профінансовані окремі програми та заходи. Зокрема, спостерігається суттєве відставання у виконанні річних планів в Рудківській, Великомостівській, Белзькій, Козівській та Стрілківській територіальних громадах. Вищезгаданим громадам першочергово необхідно зосередити свою увагу та прикласти максимальні зусилля щодо недопущення заборгованості за захищеними статтями видатків», - розповів заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос.

Він також додав, на даний час проходить процес затвердження місцевих бюджетів на 2022 рік. Тому важливим є відповідальний підхід до формування та затвердження реальних до виконання бюджетних показників.

На Львівщині найбільше зросли доходи медзакладів, а зменшилися - в галузі ЗМІ

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

У бюджетах 18 тергромад бракує коштів на виплату заробітної плати. Ситуація може погіршитися

П’ять територіальних громад Львівщини виконали планові показники більше, ніж на 100%. Які саме

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини