Названо 11 тергромад Львівщини, які не виконали бюджетні показники

19:58 10 липня 2021 р.

До всіх місцевих бюджетів за півроку мобілізували близько 9,5 млрд грн. Це становить 102,5 % виконання плану. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 1,7 млрд грн (21 %). Разом з тим річний план виконання бюджету становить 49,1 %. В минулому році на цю саму дату виконання річного плану становило 43 %.

Про це повідомив заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос на селекторній нараді з керівниками територіальних громад Львівщини, пише Dailylviv.

«Враховуючи, що до кінця неможливо спрогнозувати ситуацію з Covid-19 в Україні та світі, радимо обов’язково створити відповідний резерв для того, щоб в разі потреби перекрити всі необхідні видатки, перш за все, за «захищеними» статтями», - наголосив Іван Нос.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, від того, як виконуються заплановані надходження до місцевих бюджетів, залежить стан фінансування видатків, перш за все, «захищених» статей – це заробітна плата і енергоносії, медикаменти, харчування.

«Поряд з виконанням в цілому планових завдань з бюджету у 62-х громадах, в 11 ТГ ми навпаки фіксуємо невиконання планових бюджетних показників. Найбільше це у Бібрській, Белзькій, Добросинсько-Магерівській, Козівській, Львівській, Моршинській, Перемишлянській, Самбірській, Яворівській. Цьому, в основному, є дві причини: завищені планові показники і відсутність будь-якої роботи по мобілізації до місцевих бюджетів додаткових надходжень. У департаменті фінансів неодноразово наголошували, що до 1 липня є можливість переглянути ставки на податки на майно, за землю, орендної плати за землю, єдиного податку та інших податків і зборів, що адмініструються на вашій території. Тоді з 1 січня наступного року нові ставки вводяться в дію. Візьміть це до уваги, щоб з наступного року отримати додаткові надходження до місцевих бюджетів», - розповів Іван Собко.

Також керівникам громад наголосили, що у тих ТГ, де фіксується перевиконання бюджету більше ніж на 5%, слід підготувати висновок про перевиконання дохідної частини, і спрямувати ці кошти на зменшення дефіциту по заробітній платі працівників бюджетних установ області. Перевиконання бюджету фіксують, зокрема, у Бориславській, Боринській, Новояворівській та інших територіальних громадах.

«Кошти обласного бюджету на капітальні видатки в межах реалізації обласних програм фінансуватимуться після покриття об’єднаними територіальними громадами дефіциту по оплаті плаці та енергоносіїв», - зазначив Іван Собко.

Зазначимо, що найвищий дефіцит по заробітній платі у Яворівській (21 млн грн), Козівській (20 млн грн), Золочівській (18 млн грн), Сокальській (15 млн грн) територіальних громадах.

dailylviv.com

До теми

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

15:42 20 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція басейну ДЮСШ у Давидові

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу