На Львівщині найбільше зросли доходи медзакладів, а зменшилися - в галузі ЗМІ

12:25 12 жовтня 2021 р.

За 9 місяців цього року бюджетні установи, заклади та організації, які фінансуються з обласного бюджету, отримали власних доходів на суму 247 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року їх надходження збільшилися в 1,5 рази або на 84 млн гривень.

Про це розповів профільний заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, пише Dailylviv.com.

«Зокрема, вдвічі зросли власні доходи бюджетних установ культури – з 11 млн грн до 23 млн грн,  закладів та організацій фізичної культури та спорту – з 7 млн грн до 14 млн гривень. Доходи медичних закладів, які становлять половину всіх надходжень, збільшилися на 68% – з 73 млн грн до 123 млн гривень.

«Не дивлячись на те, що карантин і заходи із запобігання поширенню коронавірусу вплинули на діяльність установ і господарських організацій та на отримання ними власних доходів, у порівнянні з аналогічним минулорічним періодом ріст надходжень спостерігається в бюджетних установах, закладах та організаціях всіх галузей гуманітарної сфери, окрім організацій у галузі засобів масової інформації, де доходи зменшилися на 36%  або майже на 1 млн гривень», - пояснив Іван Собко.

 Упродовж січня-вересня поточного року заклади та організації з отриманих коштів на забезпечення своєї діяльності (оплату праці з нарахуваннями, енергоносіїв, поточні витрати, придбання обладнання, ремонтні роботи, тощо) використали вже понад 207 млн гривень.

Доходи телекомпанії Львів ТБ зменшилися на третину за період карантину

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

 

 

dailylviv.com

До теми

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу