На Львівщині найбільше зросли доходи медзакладів, а зменшилися - в галузі ЗМІ

12:25 12 жовтня 2021 р.

Фото до новини

За 9 місяців цього року бюджетні установи, заклади та організації, які фінансуються з обласного бюджету, отримали власних доходів на суму 247 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року їх надходження збільшилися в 1,5 рази або на 84 млн гривень.

Про це розповів профільний заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, пише Dailylviv.com.

«Зокрема, вдвічі зросли власні доходи бюджетних установ культури – з 11 млн грн до 23 млн грн,  закладів та організацій фізичної культури та спорту – з 7 млн грн до 14 млн гривень. Доходи медичних закладів, які становлять половину всіх надходжень, збільшилися на 68% – з 73 млн грн до 123 млн гривень.

«Не дивлячись на те, що карантин і заходи із запобігання поширенню коронавірусу вплинули на діяльність установ і господарських організацій та на отримання ними власних доходів, у порівнянні з аналогічним минулорічним періодом ріст надходжень спостерігається в бюджетних установах, закладах та організаціях всіх галузей гуманітарної сфери, окрім організацій у галузі засобів масової інформації, де доходи зменшилися на 36%  або майже на 1 млн гривень», - пояснив Іван Собко.

 Упродовж січня-вересня поточного року заклади та організації з отриманих коштів на забезпечення своєї діяльності (оплату праці з нарахуваннями, енергоносіїв, поточні витрати, придбання обладнання, ремонтні роботи, тощо) використали вже понад 207 млн гривень.

Доходи телекомпанії Львів ТБ зменшилися на третину за період карантину

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини