100 млн грн: такий виторг очікує мерія Львова за дві ділянки

18:19 26 жовтня 2021 р.

У Львові оголосили перші аукціони на землю через систему Prozorro. Зокрема, йдеться про дві земельні ділянки у промзоні «Сигнівка», які планують продати за понад 100 млн грн.

Про це повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, пише Dailylviv.com.

«Ми оголосили перші аукціони на землю у Prozorro! Торги відбудуються менш як за місяць. Думаю, на нас чекає рекордна сума в бюджет.

Електронні торги – не лише вимога закону, це ще й потреба часу. Адже власне такий майданчик для продажу – не просто конкурентно й прозоро. Він дає змогу залучити покупців не лише зі Львова, а й з інших міст. Зрештою, наші лоти кілька днів як пропозиція на сайті, а вже маємо зацікавленість потенційних покупців.

Що ж, виставляємо на перші електронні торги? Мова про 2 ділянки у промзоні «Сигнівка», площею 2,7 та 15 га. Обидві розташовані на вулиці Північній. Стартова ціна меншої – понад 17 млн грн, більшої – понад 87 млн грн. Ділянки мають кадастрові номери. Їхнє цільове призначення – під промислову забудову.

Сигнівка має хорошу інфраструктуру, зручний доїзд та попит серед покупців. Місто тут уже продало кілька ділянок під виробництво, будівельні роботи розпочалися. Тож ця територія має всі шанси стати однією з найбільших промислових зон Львова та місцем інноваційних технологій.

До 22 та 23 листопада – прийом пропозицій, а 23-го і 24-го – власне аукціон. Сподіваюсь, перші електронні торги дозволять нам залучити у бюджет рекордну суму – понад 100 мільйонів за дві ділянки. Та й сам досвід земельних продажів у Prozorro стане успішним для департаменту містобудування», - зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

У Львові на аукціоні продали 5 земельних ділянок: найдорожча на вулиці Пилипа Орлика

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу