На аукціонах у Львівській області ціна оренди землі зросла більше як у 12 разів

18:27 5 лютого 2021 р.

За результатами земельних торгів, які відбулися у січні цього року, продали право оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, загальною площею 77 га, терміном на 7-20 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

«Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами аукціонів, становить 521,3 тис грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад.

Зазначимо, що ціна продажу права оренди цих ділянок перевищила стартову ціну на 472,5 тис.грн (у 12,5 раз)», - зазначила т.в.о. директора департаменту Людмила Гончаренко.

Загалом, пропонувалось до продажу на земельних аукціонах 10 ділянок площею 107,5 га, розташованих на території Новокалинівської та Бісковицької
територіальних громад Самбірського району та Лопатинської ОТГ Червоноградського району.

Слід відзначити продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності на території Бісковицької територіальної громади площею 3,75 га. Завдяки аукціону орендна плата зросла в 23 рази від встановлених 12% до 276% від нормативної грошової оцінки ділянки, при стартовій ціні – 1395,2 грн до кінцевої – 32044,4 грн.

dailylviv.com

До теми

21:43 26 лютого 2021 р.

Фіксована річна ціна на газ для населення: у Кабміні повідомили про старт

Фіксована річна ціна на газ для населення від газопостачальних компаній почне працювати з 1 квітня, коли втратить силу встановлена державою "стеля" у 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

19:51 26 лютого 2021 р.

П’ять додаткових потягів на Львівщину скерувала "Укрзалізниця"

На останні дні зими й початок весни Укрзалізниця призначила 5 додаткових потягів, які курсуватимуть через Львівську область. У 3 випадках обласний центр є проміжною станцією, ще у 2 – кінцевою.

Рубрика: Економіка

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу