Землю продаватимуть-купуватимуть в інтернеті інкогніто, - законопроєкт

14:00 1 травня 2021 р.

Верховна Рада розгляне ще один закон для відкриття ринку землі, який дозволить продавати онлайн земельні ділянки або право на їхню оренду.

Верховна Рада України незабаром розгляне земельний закон №2195 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони", яким дозволять продавати земельні ділянки і сільськогосподарського призначення або права оренди на них через інтернет на електронних аукціонах. Про це пише Dailylviv.

Площа земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної або комунальної власності, права оренди, емфітевзису якої виставляються на земельні торги, не може перевищувати 20 гектарів.

Цим законом буде дозволене проведення торгів з продажу землі в онлайн режимі. Всі документи, дані про аукціон й інша інформація будуть також доступні через інтернет.

Причому інформація про учасників буде недоступна аж до завершення аукціону. 

Всі учасники повинні будуть внести попередній гарантійний внесок за лот на рівні 30% від стартової ціни.

Цікаво, що у законопроєкті визначено документальні вимоги для іноземців задля їхньої участі в торгах : "Для іноземних громадян та осіб без громадянства - прізвище, власне ім'я та по батькові (за наявності), громадянство (підданство) іншої держави, постійне місце проживання в державі, громадянином (підданим) якої є особа, копію документа, що посвідчує особу".

Голові і депутатам Львівської обласної ради дали 1,2 млн грн на допомогу малозабезпеченим

Нові тарифи на газ з 1 травня: усіх споживачів автоматично переведуть на базовий річний контракт

За що АМКУ оштрафував ДТЕК Західенерго майже на 173 млн грн

dailylviv.com

До теми

21:57 10 травня 2021 р.

Львівське сміття 10 травня заблокували на Хмельниччині

Група мешканців Старокостянтинова сьогодні, 10 травня, близько шостої вечора заблокувала вантажівки із сміттям зі Львова. Усіх небайдужих містян наразі активісти закликають долучитися до блокування. А на місце прибули поліцейські.

Рубрика: Економіка

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу